piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Konkurs "Maskotka gminy Olszewo-Borki"

Gminny Ośrodek Kultury w Olszewie-Borkach zaprasza wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na projekt maskotki gminy Olszewo-Borki. Do wygrania jest atrakcyjna nagroda. Termin składania prac konkursowych upłynie w piątek 9 sierpnia bieżącego roku.

Projekt powinien nawiązywać do gminy Olszewo-Borki, a także kształtować jej pozytywny i przyjazny wizerunek. Praca może mieć charakter grafiki komputerowej, rysunku, szkicu lub innej techniki malarskiej w formacie A4.

Reklama Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego, oryginalnego projektu maskotki gminy Olszewo-Borki. Wybrana koncepcja zostanie zrealizowana w formie gadżetów promocyjnych (w tym w formie pluszowego kostiumu), a następnie wykorzystywana do promocji gminy.

Pracę konkursową wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć w zamkniętej kopercie opisanej hasłem: "Konkurs na maskotkę gminy Olszewo-Borki" w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Olszewie-Borkach lub Urzędu Gminy Olszewo-Borki, bądź przesłać na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Olszewie-Borkach, ul. Wł. Broniewskiego 19, 07-415 Olszewo-Borki.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie GOK w Olszewie-Borkach.

Wyświetleń: 1034 komentarze: 2
02.08.2019, 09:31r. Drukuj
Powrót


Dawid @ 20:29, 02.08.2019

IP: 5.173...12

Zapytam wprost czym jest atrakcyjna nagroda? Proszę o konkretną odpowiedź. Napisanie ateakcyjna nagroda topojęcie względne dla dziecka będzie to co innego dla dorosłego co innego, dla zarabiającego minimalną co innego dla nie martwiącego się pieniądze co innego. Także konkretne pytanie do organizatorów proszę powiedzieć czym jest ta nagroda? Bo nie wiadomo czy warto?

Brzydal @ 00:51, 03.08.2019

IP: 5.184...78

Miś. To musi być miś. Koniecznie duży, niby pluszowy, taki ogromny ze słomy miś.
Bareja byłby dumny.

Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter