środa, 26 lutego 2020 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Paweł Niewiadomski w Miejskiej Młodzieżowej Komisji Wyborczej

Radni miasta zdecydowali na wczorajszej sesji, że w Miejskiej Młodzieżowej Komisji Wyborczej zasiądzie Paweł Niewiadomski. Jego kandydaturę zgłosił wiceprzewodniczący rady Jakub Frydryk. Stwierdził, że jest to osoba, która była najbardziej zaangażowana z samorządowców przy powstawaniu młodzieżowej rady.

Radni powołali Młodzieżową Radę Miasta Ostrołęki na sesji, która miała miejsce 25 kwietnia br. Ustalili też jej statut, który stanowi, że członkowie młodzieżowej rady wybierani są zgodnie z ordynacją wyborczą. W jej skład wchodzi między innymi radny miasta, wskazany przez miejskich radnych.

Reklama Kandydaturę Pawła Niewiadomskiego zgłosił wiceprzewodniczący rady Jakub Frydryk.

- Jest to osoba, która przy tworzeniu statutu i zalążków powstawania całej rady młodzieżowej była chyba najbardziej zaangażowana z nas wszystkich. Brał czynny udział w tworzeniu samego statutu, w kontakcie z osobami, które brały udział w spotkaniach z młodzieżą. W związku z tym uważam, że to jest najlepszy kandydat do tego, żeby nas reprezentował - powiedział Jakub Frydryk.

Za kandydaturą Pawła Niewiadomskiego głosowało 19 radnych, 1 osoba wstrzymała się.

Obrady odbyły się w poniedziałek 5 sierpnia.

Więcej na podobny temat:

Gość "Mojej Ostrołęki": grupa robocza Młodzieżowej Rady Miasta (wideo)

Wyświetleń: 967 komentarze: 2
06.08.2019, 09:18r. Drukuj
Powrót


Rebeliant Remek @ 05:44, 07.08.2019

IP: 188.147...128

Panowie radni się marnują. Powinni stanąć do konkursu na dyrektora miejskiego żłobka. Ten który Nie wygra zostanie na pocieszenie przyjęty do starszaków.

do Rebeliant Srajtek @ 14:12, 07.08.2019

IP: 176.109...179

Może ty chcesz, ale o starszakach zapomnij laughing , trzeba najpierw nauczyć się logicznie myśleć, a tego nie przejawiasz.