piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Cztery zalety blachodachówki. Sprawdź, czy dasz się zaskoczyć!

Blachodachówka stanowi jedno z najbardziej solidnych i popularnych rozwiązań. Co zatem sprawia, że jest tak chętnie wybierana przez wielu klientów? Co zalicza się do plusów takiego materiału? Sprawdź koniecznie. Istnieje duża szansa, że spojrzysz na ten materiał zupełnie z innej perspektywy.

1. Blachodachówka, która troszczy się o środowisko

Pokrycie dachu, które wykonane jest z dachówki GERARD, wyprodukowane zostało z uwzględnieniem dobra naszego wspólnego środowiska. Ważne jest tutaj to, że producent ten w pierwszej kolejności preferuje partnerów lokalnych. W efekcie dochodzi do skrócenia szlaków komunikacyjnych i zminimalizowania emisji szkodliwego dwutlenku węgla.

Reklama Poza tym do konstrukcji więźby dachu zużywane jest zdecydowanie mniej drewna. Wymagana jest tutaj bowiem o wiele mniej rozbudowana konstrukcja. Dodatkowo stal to materiał, który może być podawany recyklingowi i to nieskończoną ilość razy. Finalnie nie traci swoich właściwości, przez co, można z niej zrobić zupełnie nowy produkt.

2. Dach odporny na trzęsienie ziemi

Blachodachówka gontopodobna, podobnie jak inne dachówki GERARD odporne są na różnego rodzaju zjawiska atmosferyczne i kataklizmy. Co ciekawe udowodniono, że systemy z blachodachówki z posypką wulkaniczną są niepodatne na podmuchy wiatru o sile nawet 200 km/h. Nie są tu konieczne dodatkowe wzmocnienia i specjalistyczne mocowania. Właściciel takiego domu może spać spokojnie. Nawet ten, który mieszka w regionie, w którym porywiste wiatry występują znacznie częściej. Taki dach jest w stanie przetrzymać i huragan, i trzęsienie ziemi.

3. Niepotrzebna konserwacja - oszczędność czasu i pieniędzy

Reklama Pokrycie dachu stanowi ważny element dekoracyjny każdego domu. Znaczenie ma tutaj nie tylko to, z jakiego materiału jest on wykonany, ale też to, by był czysty i dobrze zakonserwowany. Bród różnego rodzaju i gromadzące się osady wpływają na prezencje całości. Z tego względu tak ważne jest, aby utrzymanie w czystości takiej powierzchni nie wymagało zbyt dużego nakładu pracy. Takie są właśnie dachówki GERARD, które nie wymagają właściwie żadnej konserwacji. Jedynie od czasu do czasu zaleca się jej mycie, wtedy, kiedy budynek znajduje się blisko lasu lub w strefie dużego zanieczyszczenia.

4. Dach wyciszający dźwięki - to możliwe!

Dla wielu dom to po prostu oaza spokoju, miejsce, w którym odpoczywają od zgiełku miasta i całego miejskiego zamieszania. Dlatego bardzo istotne jest, aby było on zbudowany z materiałów, które nie tylko izolują go i chronią przed utratą ciepła, ale też wyciszają, dbają o jego akustykę. Dachówki GERARD są idealne pod względem redukcji hałasu. Dźwięki są skutecznie minimalizowane dzięki zastosowaniu teksturowej powłoki z posypką wulkaniczną.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 1051 komentarze: 0
08.08.2019, 07:16r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter