niedziela, 20 września 2020 r., imieniny Eustachego, Filipiny, Faustyny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Rowerem przez Lipiankę (zdjęcia)

Świat widziany z perspektywy rowerowego siodełka jest o wieje piękniejszy. Przekonały się o tym dzieci z gminy Goworowo, które uczestniczyły w wycieczce rowerowej do Lipianki. Docelowym miejscem wycieczki była plaża nad rzeką Narew, gdzie dzieci urządziły piknik.

Słońce, wiatr we włosach i dwa kółka - te słowa najlepiej opisują rowerową przygodę, w której wzięły udział dzieci z gminy Goworowo. Mali podróżnicy pod troskliwą opieką instruktorów z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu wybrali się na wycieczkę rowerową do Lipianki.

Reklama - Podróżowanie rowerem to ogromna radość. Niezależnie od tego czy w pojedynkę, czy w grupie. Zawsze z wyprawą taką wiąże się wiele wspomnień i przeżyć. Często przechodzimy lub przejeżdżamy autem nie zwracając uwagi na to, co kryje się za wysokim murem, za ścianą gęstego lasu czy za wzniesieniem. Zachwycamy się tym, co zobaczymy w trakcie wyjazdów, a nie doceniamy i pomijamy to, co ma do zaoferowania nasza okolica - czytamy w relacji organizatorów.

Po dotarciu do celu uczestnicy wycieczki zregenerowali siły nad rzeką grając w gry planszowe oraz pijąc sok jabłkowy domowej roboty.

Więcej zdjęć z wycieczki rowerowej można obejrzeć na profilu facebookowym GOKSiR Goworowo.

Fot. Facebook/GOKSiR Goworowo.

 

Wyświetleń: 1260 komentarze: 1
09.08.2019, 09:20r. Drukuj
Powrót


katarzyna @ 09:26, 09.08.2019

IP: 87.153...223

💮