poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Masz pomysł na ciekawe wydarzenie kulturalne? Zgłoś je do OCK

Ostrołęckie Centrum Kultury zachęca mieszkańców miasta do składania własnych propozycji ciekawych wydarzeń kulturalnych na najbliższe lata. Placówka jest w trakcie tworzenia programu rozwoju działalności i prosi kreatywnych ostrołęczan o pomoc. Propozycje można przesyłać do 10 września.

Każdy może mieć wpływ na to, jakie wydarzenia kulturalne pojawią się w kalendarzu imprez OCK. Placówka jest otwarta na wszelkie propozycje, zarówno jej stałych bywalców, jak i osób, które rzadko bywają w progach ostrołęckiego centrum kultury.

Reklama - Ostrołęckie Centrum Kultury przygotowuje program rozwoju działalności na kolejne lata. Przy opracowywaniu tego dokumentu korzystamy z doświadczeń i wiedzy własnej kadry, działaczy kultury ale bardzo nam zależy na tym by w programie rozwoju OCK znalazły się też oczekiwania i pomysły mieszkańców naszego miasta. Drodzy ostrołęczanie, proponujemy wam udział w tworzeniu programu i zapraszamy do nadsyłania waszych pomysłów, sugestii. Zwracamy się zarówno do tych mieszkańców, którzy obecnie korzystają z oferty OCK a mają swoje nowe oczekiwania jak i do tych, którzy rzadko bywają w progach centrum by zechcieli powiedzieć bądź napisać co winno znaleźć się w ofercie kulturalnej miasta ażeby stała się bardziej atrakcyjna dla nich - informuje Tomasz Wiśniewski, dyrektor OCK. 

Propozycje wydarzeń kulturalnych można przesyłać drogą poczty elektronicznej, w formie korespondencji papierowej oraz w trakcie kontaktów bezpośrednich w siedzibie OCK do 10 września 2019 r.

 

Wyświetleń: 783 komentarze: 4
09.08.2019, 12:57r. Drukuj
Powrót


Mam pomysł @ 19:37, 09.08.2019

IP: 178.235...75

Jan Koniowalski z Ostrołęki przebrany za błazna prowadzący wywiady na temat np. praworządności w Polsce za rządów PiS z ważnymi osobistościami III RP takimi jak Michnik, Durczok, Najsztub i Lis :P

nieradiomaryjny jest tańszy o 350 zł miesięc ... @ 04:29, 10.08.2019

IP: 37.30...105

Kler.

gość @ 08:13, 10.08.2019

IP: 2a01:110f...e914

Proponuję zwiększyć ilość tematycznych wystaw ze zdjęciami wykonywanymi przez OTF

wiktor @ 22:46, 10.08.2019

IP: 37.47...91

Proponuję wiecej miejsca poświęcić lokalnym twórcom, zarówno profesjonalistom, amatorom jak i twórcom ludowym. W Galerii nie ma miejsca dla lokalnych twórców, bo tam jest tylko miejsce dla tych z wysokiej półki i ze świata. Jak ostrołęccy twórcy mają rozwijać swoje talenty i pasje, jeżeli nie ma dla nich miejsca. A są twórcy młodzi i starsi, których warto prezentować, są pasjonaci, których też warto pokazać. Potrzebne jest miejsce do prezentacji (wystawy, ekspozycje, kiermasze, przeglądy), ale również do doskonalenia swoich warsztatów, rozwoju pasji, np. warsztaty, kursy. Był plener malarski ale dostać się tam było bardzo trudno. Nabór był utajniony. Osoby spoza Ostrołęki i te same osoby z kręgu Galerii (rzec można weterani). A przecież