wtorek, 20 sierpnia 2019 r., imieniny Bernarda, Sobiesława, Samuela

KurpGrupa

Aktualności

Sport i rekreacja na osiedlach OSM (zdjęcia)

Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa zadbała by jej mieszkańcy zdrowo i aktywnie spędzili swój wolny czas. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom spragnionych ruchu i zabawy najmłodszych przedstawicieli swoich osiedli OSM zorganizowała cykl spotkań o charakterze sportowo-rekreacyjnym.

Konkurencje sportowe, zabawy z chustą animacyjną, dmuchane zjeżdżalnie, "Radosny Świetlicobus" - to tylko niektóre atrakcje, w których wzięły udział dzieci z osiedli Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Celem spotkań było promowanie zdrowego sposobu spędzania wolnego czasu, ukazanie walorów rywalizacji sportowej oraz wzajemna integracja mieszkańców.

Reklama- Młodzi sportowcy z pełnym zaangażowaniem brali udział w konkursach i zabawach takich jak: żonglerka piłką, bieg slalomem na dużych piłkach, rzut piłeczkami do tarczy, tor przeszkód z wykorzystaniem skakanki, hula-hop i wiele innych. Podczas zabawy wszyscy integrowali się ze sobą, jednocześnie ucząc się zasad współpracy - czytamy w relacji organizatorów.

Dobrej zabawy nie popsuła uczestnikom nawet pochmurna aura. Dzieci z osiedla Modrzejewskiej i Jaracza dały upust swoim emocjom podczas konkurencji sportowych przeprowadzonych na osiedlowym boisku.

- Pomimo pochmurnej pogody na osiedlu Modrzejewskiej i Jaracza odbyła się impreza sportowo-rekreacyjna. Już od rana boisko osiedlowe tętniło życiem Strzały do bramek, zabawy na torze przeszkód, zbijanie puszek, odpicia piłki przez siatkę w parach, przeciąganie liny, to konkurencje, które najbardziej utkwiły uczestnikom w pamięci - informują organizatorzy.

Spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony najmłodszych uczestników. Na zakończenie każde dziecko otrzymało drobny upominek.

Zobacz zdjęcia:
Zajęcia sportowo-rekreacyjne w OSM

Więcej zdjęć: Zajęcia sportowo-rekreacyjne w OSM

Fot. OSM.

Odsłon: 457 komentarze: 2 Wrzuć na Facebooka 09:33, 12.08.2019r. Drukuj
Powrót


Mieszkaniec spółdzielni @ 21:52, 12.08.2019

IP: 178.235...27

A dlaczego na stronie osm nie było na ten temat żadnej info? Czynsze najwyzsze w miescie a dzial kulturowy nawet nie łaskaw informować co organizuje za nasze pieniądze?

ja @ 22:27, 12.08.2019

IP: 188.147...173

Bylo na kazdej klatce schodowej ogloszenie . Tylko trzeba odejsc od kompa i na zewnatrz wyjsc raz na jakis czes ......

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót