niedziela, 20 września 2020 r., imieniny Eustachego, Filipiny, Faustyny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Sport i rekreacja na osiedlach OSM (zdjęcia)

Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa zadbała by jej mieszkańcy zdrowo i aktywnie spędzili swój wolny czas. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom spragnionych ruchu i zabawy najmłodszych przedstawicieli swoich osiedli OSM zorganizowała cykl spotkań o charakterze sportowo-rekreacyjnym.

Konkurencje sportowe, zabawy z chustą animacyjną, dmuchane zjeżdżalnie, "Radosny Świetlicobus" - to tylko niektóre atrakcje, w których wzięły udział dzieci z osiedli Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Celem spotkań było promowanie zdrowego sposobu spędzania wolnego czasu, ukazanie walorów rywalizacji sportowej oraz wzajemna integracja mieszkańców.

Reklama - Młodzi sportowcy z pełnym zaangażowaniem brali udział w konkursach i zabawach takich jak: żonglerka piłką, bieg slalomem na dużych piłkach, rzut piłeczkami do tarczy, tor przeszkód z wykorzystaniem skakanki, hula-hop i wiele innych. Podczas zabawy wszyscy integrowali się ze sobą, jednocześnie ucząc się zasad współpracy - czytamy w relacji organizatorów.

Dobrej zabawy nie popsuła uczestnikom nawet pochmurna aura. Dzieci z osiedla Modrzejewskiej i Jaracza dały upust swoim emocjom podczas konkurencji sportowych przeprowadzonych na osiedlowym boisku.

- Pomimo pochmurnej pogody na osiedlu Modrzejewskiej i Jaracza odbyła się impreza sportowo-rekreacyjna. Już od rana boisko osiedlowe tętniło życiem Strzały do bramek, zabawy na torze przeszkód, zbijanie puszek, odpicia piłki przez siatkę w parach, przeciąganie liny, to konkurencje, które najbardziej utkwiły uczestnikom w pamięci - informują organizatorzy.

Spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony najmłodszych uczestników. Na zakończenie każde dziecko otrzymało drobny upominek.

Zobacz zdjęcia:
Zajęcia sportowo-rekreacyjne w OSM

Więcej zdjęć: Zajęcia sportowo-rekreacyjne w OSM

Fot. OSM.

Wyświetleń: 553 komentarze: 2
12.08.2019, 09:33r. Drukuj
Powrót


Mieszkaniec spółdzielni @ 21:52, 12.08.2019

IP: 178.235...27

A dlaczego na stronie osm nie było na ten temat żadnej info? Czynsze najwyzsze w miescie a dzial kulturowy nawet nie łaskaw informować co organizuje za nasze pieniądze?

ja @ 22:27, 12.08.2019

IP: 188.147...173

Bylo na kazdej klatce schodowej ogloszenie . Tylko trzeba odejsc od kompa i na zewnatrz wyjsc raz na jakis czes ......