wtorek, 20 sierpnia 2019 r., imieniny Bernarda, Sobiesława, Samuela

KurpGrupa

Aktualności

Pielgrzymi dotrą dziś na Jasną Górę (zdjęcia)

Dziś pielgrzymi z ostrołęckiej grupy czerwono-zielonej dotrą na Jasną Górę, gdzie na wałach jasnogórskich wezmą udział w uroczystej prezentacji wszystkich pielgrzymkowych grup. Następnie wierni będą uczestniczyć w nabożeństwie podczas którego skierują swoje prośby przed oblicze Jasnogórskiej Madonny.

Pielgrzymi w ostatnim dniu swojej wędrówki mieli do pokonania trasę liczącą 24 km. Wierni podekscytowani nadchodzącym spotkaniem z Jasnogórską Panią rozpoczęli swój dzień o świcie.

Reklama- Dzisiejszego dnia słońce na zmianę chowało się i wyłaniało zza chmur. Wstaliśmy o 5.00, by godzinę później ruszyć w drogę. Szliśmy z trzech miejscowości noclegowych: Rudników, Zarogu i Dąbrowy, aby pod koniec dnia dotrzeć do Żurawia. Pomimo zmęczenia, coraz bliższa obecność częstochowskiej mamy, napawał nas energią i radością, dzięki czemu dzień minął w mgnieniu oka. W Żurawiu czekała nas jeszcze wieczorna adoracja oraz msza święta i apel. Nie zabrakło też podsumowania i podziękowania. Najpierw podziękowaliśmy panu Bogu, a później ludziom, za to, że chcieli pomagać i współtworzyć 35. Pieszą Pielgrzymkę Łomżyńską - czytamy w pielgrzymkowej relacji.

Oficjalne rozwiązanie 35. Pieszej Pielgrzymki Łomżyńskiej na Jasną Górę nastąpi w środę 14 sierpnia.

Relację z pielgrzymki można śledzić na profilu facebookowym Pieszej Pielgrzymki Łomżyńskiej na Jasną Górę.

Fot. Facebook/PPŁ.

Odsłon: 2632 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 15:31, 13.08.2019r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót