czwartek, 19 września 2019 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

FatBike

Aktualności

W DPS świętowali dzień swojego patrona (zdjęcia)

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce świętowali Dzień Patrona - kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia. To dla wszystkich osób przebywających w placówce dzień szczególny, bowiem dom odwiedzają wówczas liczni goście oraz wyczekiwana rodzina i bliscy.

Wydarzenie rozpoczęto od mszy świętej w kaplicy domu. Dalsza część wydarzenia odbywała się w ogrodzie, gdzie zaprezentowano część artystyczną, przygotowaną przez mieszkańców i terapeutów.

Reklama - Tym razem domownicy zaprezentowali dwa przedstawienia. Zabrali nas między innymi na planetę Małego księcia, gdzie pokazali na czym polega prawdziwa przyjaźń i miłość. Oprócz tego, zaprezentowali krótki występ słowno-muzyczny. Przedstawienia bardzo spodobały się gościom przybyłym na uroczystość, którzy nagrodzili naszych mieszkańców gromkimi brawami. Po części artystycznej mieszkańcy wraz ze swoimi bliskimi zjedli wspólnie obiad. Po posiłku był czas na rozmowy, zwiedzanie domu i spacery po ogrodzie - czytamy w relacji z wydarzenia na stronie DPS.

Zobacz zdjęcia i relację na stronie Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce.

Fot. DPS w Ostrołęce

Wyświetleń: 1048 komentarze: 1
14.08.2019, 09:21r. Drukuj

PROMOCJA

Powrót


sd @ 06:22, 15.08.2019

IP: 178.235...42

W przyszłorocznych obchodach proszę zaplanować czytanie ,,dzieł,, patrona. Szczególnie tych z lat trzydziestych ubiegłego wieku.

Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
MKKK
Sklep Enter