środa, 8 lipca 2020 r., imieniny Edgara, Elżbiety, Eugeniusza

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Policja poszukuje świadków zdarzeń

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia wszelkich okoliczności zdarzeń zaistniałych na terenie Ostrołęki. Osoby, które mają informacje na ten temat lub były bezpośrednimi świadkami, proszone są o kontakt z policją.

Policja poszukuje świadków następujących zdarzeń:

- 2 sierpnia 2019 roku, w godzinach 16.00-19.00, nieznany kierujący, nieustalonym pojazdem dokonał uszkodzenia prawidłowo zaparkowanego samochodu osobowego marki Skoda Octavia o początkowych nr rej. BL, koloru czarnego. Do zdarzenia doszło na parkingu przy Obi,

Reklama - w dniach 5-6 sierpnia 2019 roku, w godzinach 17.00-8.45, nieznana osoba nie zachowała szczególnej ostrożności podczas manewru cofania nieustalonym pojazdem, w wyniku czego doszło do uszkodzenia prawidłowo zaparkowanego przy ul. Głowackiego 32 w Ostrołęce samochodu osobowego marki Seat o początkowych nr rej. WO,

- w dniach 6-7 sierpnia 2019 roku, w godzinach 18.40-7.20, w rejonie parkingu samochodowego usytuowanego naprzeciwko wejścia głównego do ostrołęckiego szpitala, nieznany kierujący, nieustalonym pojazdem dokonał uszkodzenia zaparkowanego samochodu osobowego marki VW Passat o początkowych nr rej. WOS.

W celu udzielenia informacji najlepiej kontaktować się z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, tel. (29) 760-14-25.

- Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego za udzieloną dotychczas pomoc w ustalaniu sprawców zdarzeń na naszym terenie - zaznacza asp. Krzysztof Kolator.

Wyświetleń: 3528 komentarze: 0
14.08.2019, 15:49r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Mechanix
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter