piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Dlaczego warto kupić ubezpieczenie OC przez internet?

Kupowanie polisy ubezpieczeniowej OC przez internet to wygodna opcja, która pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Korzystając z internetowych kalkulatorów ubezpieczeń możemy sprawdzić oferty różnych ubezpieczycieli i wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę. Można zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent.

Porównywarka ubezpieczeń oferuje wygodny dostęp do zebranych w jednym miejscu propozycji kilkunastu rozmaitych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Nie musisz być wiernym temu jednemu, w którym dziadek ubezpieczał dużego fiata, a ojciec poloneza. Nie zawsze opłaca się być przez lata klientem tego samego TU, czasem bardziej interesujące warunki może zaoferować nam zupełnie inny ubezpieczyciel.

Reklama Mamy duży wybór

Czasy, kiedy istniało tylko jedno TU, mamy już za sobą. Polski rynek ubezpieczeń oferuje szeroki wybór polis, dodatków i pakietów. Nawet obowiązkowe OC z tym samym zakresem, regulowanym ustawą, można kupić za mniejsze lub większe pieniądze. Do nas należy decyzja, ile chcemy wydać, a ile zaoszczędzić. Korzystając z porównywarki ubezpieczeń, dostajemy do wyboru kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt rozmaitych ofert OC. Jest w czym wybierać.

Oszczędzamy czas

Czas stał się w dzisiejszych czasach dobrem najcenniejszym. Mamy wszystko - ale nie mamy czasu. Dlatego trudno, byśmy pielgrzymowali po mieście, od jednego punktu ubezpieczeń do drugiego i porównywali kolejne oferty. Dzięki porównywarce ubezpieczeń OC najtańszą polisę znajdzie dla nas (i za nas) kalkulator online. Po wypełnieniu formularza (trzeba będzie przygotować dowód rejestracyjny i prawo jazdy, tam znajdziemy informacje, które będą potrzebne do wyliczenia składki) otrzymamy listę ofert ubezpieczenia OC, a także, jeśli zaznaczymy taka opcję, AC i NNW. Siedząc przed monitorem łatwo porównamy je i wybierzemy najkorzystniejszą.

Reklama Oszczędzamy pieniądze

Ubezpieczenie AC i NNW możemy dopasować do własnych potrzeb, ustalając indywidualnie zakres ochrony, szczegóły jak i kwotę ubezpieczenia. OC jest obowiązkowe, zatem nie ma sensu przepłacać, bo zakres ochrony jest identyczny w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym.

Kalkulator OC dostępny całodobowo na stronie www.punkta.pl porównuje oferty w krótszym czasie, niż zdążymy zaparzyć kawę po turecku.

Warto kupić ubezpieczenie OC przez Internet, bo zajmie nam to kilka minut

Bywa i tak, że oto pakujemy się na wyjazd, a tu okazuje się TADAM! - nie mamy ważnej polisy. Jest sobotnia noc, wszyscy znajomi agenci ubezpieczeniowi w zależności od pory roku już śpią albo grillują, i czujemy, że oto ręką dotknęliśmy dna nocnika.

I w takiej chwili kalkulator ubezpieczeń samochodowych Punkta.pl staje się dla nas światełkiem w tunelu, tudzież gwiazdą polarną, a na pewno nie brzytwą, której chwyta się tonący, bo i tak znajdzie dla nas najtańsze ubezpieczenie OC. Zakup sfinalizujemy w ciągu kilkunastu minut i tak oto porażkę przekujemy w sukces, staniemy się bohaterem we własnym domu i podniesiemy na duchu naszych bliskich, pogrążonych w żałobie za straconym wyjazdem. Nie ma czego się obawiać, transakcja jest w pełni bezpieczna.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 1063 komentarze: 5
16.08.2019, 08:52r. Drukuj
Powrót


Michałdk @ 13:25, 16.08.2019

IP: 5.173...180

Teraz znajdziesz tanie ubezpieczenie w telefonie to proste i szybkie w aplikacji Kupdirect z Google Play skanujesz tylko kod z dowodu rejestracyjnego, bez wpisywania danych i w 5 sek masz porównanie składek a w 40 sek polisę na mailu.

tomek @ 07:05, 17.08.2019

IP: 24.45...231

przez internet taniej niż w biurze ubezpieczeniowym? Nie raz poròwnywałem i zawsze w biurze mòj agent miał lepsze oferty. Dziwne prawda? i to nie były groszowe ròżnice. Dlatego ubezpieczenia kupuję u agentòw.

aaa @ 13:22, 17.08.2019

IP: 185.166...28

sprawdzcie sobie wycene na wasze obecne auta, w kazdym przypadku jaki sprawdzalem p[rzez internet oferta byla gorsza od obecnie posiadanej .. i to maja byc oszczednosci czy dojenie naiwnych lub leniuchow ktorym nie chce sie isc do agenta?

cotozakrzak @ 23:42, 19.08.2019

IP: 37.120...148

ta punkta to jakiś dobry żart, albo inny krzak. menu na górze nie prowadzi do nikąd, danych kontaktowych nie ma, a kalkulator ptowadzi do zupełnie innej strony. wyciąganie danych czy jak!?!!!

Garda365 @ 00:14, 21.08.2019

IP: 82.102...204

Kupując u Agenta nie dość, że masz polisę od ręki, działającą "od teraz", to jeszcze dobry agent zadzwoni i przypomni i zbliżającym się terminie. A nawet podpowie co warto zrobić w przypadku otrzymania kary z UFG za przerwę w OC.

Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter