sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Szlachetna Paczka poszukuje wolontariuszy

Wolontariusz Szlachetnej Paczki to bohater, który stwarza szansę na zmianę historii życia ludziom w potrzebie. Dociera tam, gdzie inni nie mają odwagi lub nie chcą. Dołącz do ekipy ludzi, którzy wspierają potrzebujących i pracują, aby zasiać w sercach dzieci uśmiech i ziarenko nadziei, że świat jest lepszy.

Jak co roku do działania wyrusza ekipa projektu Szlachetnej Paczki, dzięki której tysiące potrzebujących rodzin otrzyma wsparcie.

Reklama Chociaż akcja ma swój finał dopiero w grudniu, to już teraz poszukiwani są wolontariusze, a także liderzy i darczyńcy. Każdy, dla kogo liczy się drugi człowiek i lubi bezinteresownie pomagać, może się zgłosić do projektu i pomagać.

Kim jest wolontariusz Szlachetnej Paczki? Nie jest obojętny. Dostrzega prawdziwe problemy, poznaje ludzi, których dotknęła bieda, i przywraca im godność.

- By akcja mogła działać również w twojej okolicy, potrzebuje wolontariuszy. Bez nich - bez Ciebie! - historie potrzebujących nie będą miały dobrego zakończenia. Nie czekaj, działaj i spraw, by jak najwięcej osób dostało szansę, na którą każdy z nas zasługuje. Życie ubogich rodzin, niepełnosprawnych czy samotnych seniorów może się zmienić - dzięki Tobie - czytamy na stronie Szlachetnej Paczki.

Szlachetna Paczka działa też na terenie Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego np. w Myszyńcu. Dołącz do grupy i wspieraj akcję jako lider, wolontariusz lub darczyńca. Do grupy wolontariuszy możesz dołączyć na stronie Szlachetnej Paczki superw.pl.

Wyświetleń: 962 komentarze: 1
22.08.2019, 08:53r. Drukuj
Powrót


. @ 11:26, 22.08.2019

IP: 79.184...13

Kto jest liderem rejonu w tym roku?

Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter