środa, 26 lutego 2020 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Pizzeria Fantazja zaprasza na piknik z muzycznymi gwiazdami

Pizzeria Fantazja w Obierwi koło Ostrołęki istnieje już 10 lat! Z tej okazji właściciele lokalu zapraszają na rodzinny piknik, który odbędzie się na placu przy pizzerii w Obierwi. Podczas wydarzenia nie zabraknie specjalnej strefy gastronomicznej, zabaw dla dzieci oraz występów gwiazd muzyki rozrywkowej i country.

Pizzeria Fantazja oferuje doskonałą pizzę w 45 rodzajach. Bazą posiłków są oryginalne receptury i naturalne składniki najwyższej jakości. Pizzę możesz też zamówić przez telefon, z dowozem do domu. My mamy dla Was konkurs - pięć kuponów na pizzę familijną.

Z okazji 10-lecia istnienia, pizzeria zaprasza wszystkich miłośników włoskiego przysmaku, na Piknik Rodzinny z Pizzerią Fantazja!

W programie m.in.:

- prezentacja twórczości ludowej,

- koncert zespołu Droga na Ostrołękę,

- koncert zespołu Justyna & Kriss,

- oprawa muzyczna B&B Party,

- specjalna strefa gastronomiczna.

Ponadto podczas pikniku przewidziano:

- Strefę dla dzieci: malowanie buziek, balonowe show, bańki mydlane, dmuchane zjeżdżalnie, trampolina, ścianka wspinaczkowa.

- Niespodzianki dla uczestników pikniku.

Piknik Rodzinny Pizzerii Fantazja odbędzie się w niedzielę 25 sierpnia 2019 roku na placu przy lokalu w Obierwi (gm. Lelis). Zabawa będzie trwała od godz. 14.00 do 21.30.

Zapraszamy!

Pizzeria Fantazja

Obierwia 121

07-402 Lelis

Tel. 669-201-669

Konkurs dla naszych czytelników

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy pięć kuponów na pizzę. Jak zwykle byliście bardzo szybcy. Konkurs został już zakończony, a zwycięzcy powiadomieni poprzez e-mail.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 3757 komentarze: 0
22.08.2019, 12:44r. Drukuj
Powrót