poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Udogodnienia w nowoczesnych wypożyczalniach samochodów

Z usługi wynajmu samochodu coraz chętnie korzysta coraz więcej klientów, zarówno prywatnych, jak też biznesowych. Na przestrzeni lat wypożyczalnie samochodów wypracowały wiele korzystnych rozwiązań, elastycznie dopasowując swoją ofertę do współczesnych klientów.

Warto dowiedzieć się odrobinę więcej na temat największych udogodnień, z których można skorzystać w nowoczesnych wypożyczalniach.

Reklama Rezerwacja online i dojazd do klienta

Jedną z największych rewolucji była możliwość rezerwacji samochodu online. Klient może zatem wypełnić odpowiedni formularz jeszcze w swoim domu, na spokojnie wybrać sobie model samochodu oraz czas, na jaki chce wynająć auto. Pozwala to kontrolować koszty i trzymać się wcześniej założonych widełek. Auto we wskazanym terminie, wręcz co do godziny, jest gotowe do odbioru. Miejscem odbioru może być siedziba wypożyczalni, ale też jakikolwiek inny adres wskazany przez klienta. Dzięki temu rozwiązaniu można wygodnie wypożyczyć samochód na przykład w obcym dla siebie mieście, po dotarciu do niego samolotem czy pociągiem.

Reklama Flota wypożyczalni

Wynajem samochodów Zabrze dzisiaj to możliwość przebierania i wybierania spośród wielu różnych modeli aut, zarówno z klas ekonomicznych, jak też biznesowych. Każdy znajdzie zatem ofertę dopasowaną do jego możliwości finansowych. Wypożyczalnie oferują zarówno nieduże miejskie samochody, jak też wygodne rodzinne auta, z możliwością wypożyczenia również fotelików samochodowych dla dzieci. To doskonała opcja dla rodzin podróżujących z maluchami. W ofercie są samochody dedykowane również do podróżowania w trudnych warunkach. Można zatem wypożyczyć auto i ruszyć dosłownie na off road, ciesząc się bezpieczeństwem i komfortem jazdy.

Ubezpieczenie i nie obchodzi Cię nic

Wypożyczalnie samochodów oferują różne zakresy ubezpieczeń, które dopasowane są do możliwości klienta. Można zdecydować się na pakiet podstawowy, ale też rozszerzony. To gwarantuje spokój ducha podczas użytkowania auta, również wtedy, gdy wyjeżdża się nim poza granice kraju.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 614 komentarze: 0
23.08.2019, 07:13r. Drukuj
Powrót