sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Dzień Baniek Mydlanych w Ostrołęce

Przed najmłodszymi mieszkańcami Ostrołęki dzień pełen wrażeń. W naszym mieście odbędzie się słynny Bubble Day czyli Dzień Baniek Mydlanych. Impreza organizowana jest w 140 miastach Polski, a jednym z nich będzie Ostrołęka. Fantastyczne niespodzianki będą czekać na mieszkańców w najbliższą niedzielę.

Wstęp na wydarzenie jest darmowy. Bezpłatnie można też korzystać z zabaw z animatorami, konkursów z konferansjerem oraz sfery z bańkami.

Bubble Day, choć skierowany do najmłodszych, nie ma ograniczeń wiekowych i każdy chętny, bez względu na ilość lat, może przyjść i wspaniale się bawić, puszczając gigantyczne bańki mydlane.

Co nas czeka?

- strefa z darmowym płynem do puszczania baniek,

- fantastyczne zabawy z animatorami dla każdego,

- ogromny dmuchany zamek Słonia Bombini,

- pokazy zaczarowanych baniek,

- strefa wypoczynku,

- konkursy z nagrodami.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników aż 600 litrów darmowego płynu do baniek.

Sprzęt do puszczania baniek można przynieść z domu, skorzystać z puli darmowych kijków (jest ich ograniczona ilość - kijki krążą po strefie pomiędzy uczestnikami) lub zakupić sprzęt na miejscu.

Na uczestników czekać będzie również strefa smakołyków: kolorowa wata cukrowa, pyszny popcorn na maśle kokosowym i lody Braci Koral.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 25 sierpnia br. na stadionie miejskim przy ul. Witosa 1 (plac za skateparkiem). Zabawa będzie trwała od godz. 13.00 do 19.00.

Więcej informacji na Facebooku.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 7045 komentarze: 0
23.08.2019, 07:28r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter