niedziela, 20 września 2020 r., imieniny Eustachego, Filipiny, Faustyny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Zderzenie trzech aut w Ponikwi Małej

Do zderzenia trzech samochodów osobowych doszło wczoraj po południu w Ponikwi Małej (gm. Goworowo). Według ustaleń ostrołęckich funkcjonariuszy policji przyczyną stłuczki było niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Zderzenie audi, peugeota 308 i peugeota partnera miało miejsce w czwartek 22 sierpnia około godz. 15.30. Pojazdy poruszały się drogą krajową nr 60 od strony Różana w kierunku Ostrowi Mazowieckiej. O szczegółowe informacje poprosiliśmy asp. Krzysztofa Kolatora z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Reklama - W Ponikwi Małej 56-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego zaczął hamować audi, aby zjechać w prawo w drogę podporządkowaną. Jadący za nim peugeotem 308 35-latek z Warszawy nie zachował należytego odstępu i wjechał w tył audi. Z kolei jadący za peugeotem 308 56-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego samochodem marki Peugeot Partner również nie zachował należytego odstępu i uderzył w tył peugeota 308 - podaje aspirant Kolator.

Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Nie odnieśli obrażeń. Obaj kierowcy peugeotów otrzymali od policjantów mandaty karne w kwocie po 300 złotych plus 6 punktów. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne wszystkich trzech pojazdów.

 

Wyświetleń: 2047 komentarze: 0
23.08.2019, 11:46r. Drukuj
Powrót