wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Poszukiwany 30-latek zatrzymany

Dzielnicowy z Ostrołęki poprzez dobre rozpoznanie rejonu służbowego ustalił miejsce przebywania osoby ukrywającej się przed organami ścigania. Do zatrzymania poszukiwanego 30-latka doszło wczoraj na jednej z ostrołęckich ulic. Mężczyzna jeszcze dziś zostanie doprowadzony do zakładu karnego.

Ostrołęcki dzielnicowy ustalił miejsce przebywania osoby ukrywającej się przed organami ścigania w czwartek 29 sierpnia. Do zatrzymania doszło o godzinie 18.40 na jednej z ulic Ostrołęki.

Reklama - Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary blisko 2 lat więzienia. Po wykonaniu niezbędnych czynności poszukiwany został przetransportowany do policyjnej celi, a jeszcze dziś zostanie doprowadzony do zakładu karnego - informuje podkom. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wśród wielu różnych czynności policyjnych, które na co dzień wykonują dzielnicowi, jest również zatrzymywanie osób poszukiwanych.

- Osoby poszukiwane rzadko czekają na funkcjonariuszy w swoich domach. Często celowo ukrywają się, zmieniają miejsca pobytu, aby utrudnić lub wydłużyć wykonanie czynności karnych lub administracyjnych ze swoim udziałem - zaznacza podkom. Tomasz Żerański.

Po raz kolejny duże zaangażowanie ostrołęckich policjantów spowodowało, że osoby poszukiwane nie unikną odpowiedzialności karnej.

Fot. KMP w Ostrołęce

Wyświetleń: 1449 komentarze: 0
30.08.2019, 11:27r. Drukuj
Powrót