środa, 26 lutego 2020 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Operalia: "Pokochaj mnie" w Lelisie i Olszewie-Borkach

Przed miłośnikami muzyki klasycznej kolejna gratka. Tym razem w programie czwartego festiwalu Ostrołęckie Operalia znalazły się najpiękniejsze utwory o tematyce miłosnej z polskiego i światowego repertuaru muzyki rozrywkowej. Pieśni wybrzmią na dwóch koncertach w Lelisie i Olszewie-Borkach.

Będą to przepiękne, kameralne koncerty z udziałem Olgi Bończyk i Jakuba Milewskiego z towarzyszeniem Artura Jaronia (fortepian) i Ludmiły Borowiec-Witek (skrzypce).

Reklama Najpiękniejsze utwory z polskiego i światowego repertuaru muzyki rozrywkowej w wykonaniu Olgi Bończyk, aktorki o wielkiej wrażliwości muzycznej, której będzie partnerował Jakub Milewski, śpiewak o silnej i frapującej barwie głosu. Występ artystów gwarantuje silne emocje i niepowtarzalna atmosferę. Podczas koncertu nie zabraknie utworów o miłości, w tym walca z filmu "Noce i dnie", który artyści wykonają wspólnie.

Koncert odbędzie się w sobotę 31 sierpnia br. dwukrotnie - w Lelisie i Olszewie-Borkach.

- godz.16.00, Lelis, Centrum Kultury Biblioteki-Biblioteki i Sportu, ul. Szkolna 48.

- godz. 19.00, Olszewo-Borki, GOK, ul. W. Broniewskiego 19.

Zapraszamy na kolejne koncerty. Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach festiwalu jest bezpłatny. Sprawdź szczegółowy program. Cykl koncertów odbywa się pod patronatem "Mojej Ostrołęki".

Wyświetleń: 884 komentarze: 0
31.08.2019, 06:45r. Drukuj
Powrót