sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Poszukiwany mieszkaniec Ostrołęki zatrzymany

Policjanci z ostrołęckiego rewiru dzielnicowych zatrzymali po pościgu 39-letniego mieszkańca naszego miasta, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna po wykonanych czynnościach został osadzony w policyjnym areszcie. Dziś zostanie doprowadzony do zakładu karnego.

W niedzielę 8 września po południu funkcjonariusze ustalili, że przed jednym z bloków na terenie Ostrołęki może ukrywać się mężczyzna poszukiwany do odbycia kary więzienia.

Reklama - Mundurowi pojechali na miejsce. Na ich widok mężczyzna rzucił się do ucieczki, jednak po kilkudziesięciu metrach został zatrzymany i obezwładniony. Okazał się nim 39-letni mieszkaniec naszego miasta. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary kilku miesięcy więzienia, po wykonanych czynnościach został osadzony w policyjnym areszcie i jeszcze dziś zostanie doprowadzony do zakładu karnego - informuje podkom. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Po raz kolejny ostrołęccy policjanci pokazali, że znają bardzo dobrze swoje rejony służbowe.

- Policjanci dzielnicowi tzw. pierwszego kontaktu odgrywają ważną rolę. Są to funkcjonariusze, którzy mają bezpośredni kontakt ze społecznością lokalną oraz ze wstępnym, pierwszym diagnozowaniem zjawisk patologicznych i kryminalnych w środowisku. Priorytetem pracy dzielnicowego jest utrzymywanie bezpośredniego kontaktu ze społecznością lokalną, przez co mundurowy ma możliwość poznania opinii dotyczącej jej potrzeb, obaw i problemów - wyjaśnia oficer prasowy.

Wyświetleń: 2851 komentarze: 2
09.09.2019, 11:43r. Drukuj
Powrót


23CM @ 20:27, 09.09.2019

IP: 2001:67c...1cc

Pod cele do dziadzi a dziadzia na korzeń wsadzi

do 23cm @ 22:51, 09.09.2019

IP: 176.109...188

a chcialbys tak do dziadzi?

Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter