niedziela, 5 kwietnia 2020 r., imieniny Ireny, Wincentego, Julianny

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Jubileusz 45-lecia Pekpol Ostrołęka (zdjęcia)

Minęło już 45 lat odkąd Zakłady Mięsne Pekpol w Ostrołęce weszły na rynek. Od tego czasu firma rozwija się, wprowadza innowacje, odnotowuje na swoim koncie sukcesy i zapisuje kolejne, barwne karty historii zakładu. Doniosły jubileusz uczczono wyjątkowym spotkaniem na terenie Kurpiowskiej Krainy w Wykrocie.

Firma Pekpol od początku funkcjonowania była i jest znaczącym producentem wędlin w Polsce. Przez lata zakład przeszedł szereg modernizacji a cały proces produkcyjny zautomatyzowano.

Wspólnie pracują na sukces

Wprowadzenie nowych technologii to niejedyny czynnik, który zdecydował o sukcesie Zakładów Mięsnych z Ostrołęki. Istotnym elementem jest zachowanie tradycji i wieloletnich receptur. To także wspaniała ekipa, która od lat wspólnie pracuje na sukces. Pracownicy, kierownictwo i przyjaciele zakładu spotkali się podczas pikniku, aby uczcić jubileusz 45-lecia istnienia firmy.

Był to pierwszy, rodzinny piknik Pekpolu, który został przez uczestników przyjęty niezwykle entuzjastycznie. Podczas wydarzenia nie zabrakło okolicznościowych przemówień, wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych, muzyki, wspólnej zabawy i oczywiście degustacji pysznych produktów z rodzimego zakładu. Historię firmy przypominano wyświetlając Kronikę Filmową Zakładów Mięsnych Pekpol.

Pracowników i gości powitał Tomasz Łączyński, prezes ZM Pekpol Ostrołęka, zapowiadając, że tradycja zakładowych pikników być może na stałe zagości w kalendarzu firmy, aby co roku pracownicy mogli się lepiej poznawać, integrować i wspólnie pracować na sukces firmy.

- Często spotykamy się i mijamy na korytarzach, nie wiemy z jakich jesteśmy działów, czym się zajmujemy, czas najwyższy, abyśmy się lepiej poznali. Dziś wszyscy są zadowoleni, że przede wszystkim dzieci mają wspaniałą zabawę. Mam nadzieję, że wy też wspaniale się bawicie i że to spotkanie nie jest naszym ostatnim. Życzę wszystkim wesołej zabawy i wszystkiego najlepszego - mówił prezes Tomasz Łączyński.

Rodzinny piknik Pekpolu pełen atrakcji

A zabawy było co nie miara. Najbardziej cieszyły się dzieci, na które czekały dmuchane zabawki i zjeżdżalnie, stoiska z malowaniem buziek, słodkie przysmaki, gry i zabawy. Dorośli też nie mogli narzekać, czekała na nich wspólna biesiada, dania z grilla, napoje i przekąski, muzyka i tańce. Był to też dobry czas, aby lepiej się poznać, porozmawiać nie tylko o pracy, ale też życiu prywatnym, wymienić doświadczenia, opinie, bawić się i żartować.

Po posiłku można było się nieco rozruszać. Wiele emocji wzbudził mecz plażowej piłki siatkowej. Wszyscy skorzystali ze spacerów w sercu kurpiowskich lasów. Nie zabrakło też wspólnych zdjęć, które będą stanowiły pamiątkę z tego wydarzenia. Jak zapowiedział prezes Tomasz Łączyński, piknik być może wejdzie na stałe do zakładowego kalendarza imprez. Gdy tak się stanie, kolejne spotkanie już za rok!

Piknik rodzinny ZM Pekpol Ostrołęka odbył się w sobotę 7 września br. w Kurpiowskiej Krainie w Wykrocie koło Myszyńca.

Pełną ofertę firmy poznasz na stronie Pekpol Ostrołęka.

Zobacz zdjęcia:
45-lecie ZM Pekpol Ostrołęka

Więcej zdjęć: 45-lecie ZM Pekpol Ostrołęka

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 10100 komentarze: 0
10.09.2019, 09:20r. Drukuj
Powrót