niedziela, 22 września 2019 r., imieniny Maurycego, Tomasza, Joachima

Eldor

Aktualności

Pięć interwencji strażackich

Minionej doby strażaków z naszego terenu wzywano pięciokrotnie.

1. W miejscowości Łęg Starościński (gm. Lelis) o godz. 17.08 gaszono pożar poszycia w lesie na powierzchni około czterech arów. Zadysponowano po jednym zastępie z JRG PSP Ostrołęka i OSP Łęg Przedmiejski.

2. W miejscowości Pasieki (gm. Goworowo) o godz. 19.16 uwalniano psa uwięzionego w zbiorniku z substancją smolistą. Zadysponowano jeden zastęp JRG PSP Ostrołęka, jeden zastęp OSP Pasieki i jeden zastęp OSP Kunin.

Reklama3. W Ostrołęce na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada i Bogusławskiego o godz. 22.02 usuwano skutki zderzenia dwóch samochodów osobowych. Zadysponowano dwa zastępy JRG PSP Ostrołęka.

4. W miejscowości Gnaty (gm. Lelis) o godz. 07.29 usuwano skutki kolizji drogowej. Zadysponowano jeden zastęp JRG PSP Ostrołęka i jeden zastęp OSP Lelis.

5. Zanotowano alarm fałszywy.
 

Odsłon: 1284 komentarze: 1
10:55, 10.09.2019r. Drukuj

PROMOCJA

Powrót


mieszkanka Pasiek @ 20:50, 11.09.2019

IP: 176.109...46

Może wreszcie ktoś zainteresowałby się opisanym zbiornikiem, w którym już w tym roku utopiły się trzy psy.Znajduje się na terenie PKP, które po ubiegłorocznej interwencji wykonały prowizoryczne ogrodzenie z siatki o bardzo dużych okach, przez które może przejść całkiem spory pies lub dziecko. Czy musi dość do tragedii, gdy wpadnie tam człowiek i dozna uszczerbku na zdrowiu? Może zainteresowałby się tym portal MO i zrobił coś pożytecznego nagłaśniając tę sprawę?

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
MKKK
Sklep Enter
NestBank