czwartek, 23 stycznia 2020 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Kolejni poszukiwani w rękach ostrołęckich dzielnicowych

Ostrołęccy dzielnicowi kontynuują działania dotyczące zatrzymywania osób poszukiwanych, głównie do odbycia kary pozbawienia wolności. W ciągu ostatniej doby zatrzymali trzy osoby ukrywające się przed organami ścigania. Rekordzista miał do odbycia karę półtora roku więzienia.

Do pierwszego zatrzymania doszło w poniedziałek 9 września kwadrans przed godziną 17.00 na terenie gminy Rzekuń.

Reklama - Osobą poszukiwaną był 27-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Kilkanaście minut później zatrzymano na terenie naszego miasta 42-letniego ostrołęczanina. Ostatnie zatrzymanie było przeprowadzone o godzinie 17.36 na terenie gminy Lelis - informuje podkom. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.

Wszystkie osoby były poszukiwane do dobycia kary pozbawienia wolności i zostały już doprowadzone do zakładu karnego. Rekordzista miał do odbycia karę półtora roku więzienia.

- Dzięki dobrym działaniom ostrołęckich dzielnicowych zatrzymani nie unikną odpowiedzialności karnej. Tylko w tym roku policjanci z ostrołęckiego wydziału prewencji zatrzymali już kilkadziesiąt osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności - podkreśla oficer prasowy.

Fot. KMP w Ostrołęce

Wyświetleń: 1328 komentarze: 0
10.09.2019, 13:02r. Drukuj
Powrót