niedziela, 22 września 2019 r., imieniny Maurycego, Tomasza, Joachima

Eldor

Aktualności

Zapisy na ostrołęcki bedeker przedłużone

Na prośbę zainteresowanych osób, Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce przedłużyło termin zapisów na grę miejską pt. "Ostrołęcki bedeker czyli wrota czasu", która rozpocznie się już w sobotę 14 września br. Uczestnicy gry przeniosą się tego dnia na ulice przedwojennej Ostrołęki.

Termin zapisów przedłużono do środy 11 września br. do godz. 23.59.

ReklamaKto zgłosi się do udziału, na tego czeka wielka przygoda. Pasjonaci historii i zabawy będą mieli okazję spróbować swoich sił w grze terenowej. Uczestnicy przeniosą się na ulice przedwojennej Ostrołęki, aby poszerzyć wiedzę na temat historii miasta. Gracze zasięgną garść informacji dotyczących handlu, szkolnictwa, kultury, zakładów rzemieślniczych i przedsiębiorstw, które funkcjonowały dawniej na terenie Ostrołęki. Uczestnicy poznają niegdysiejszą tkankę architektoniczną przedwojennego miasta - ulice, podwórka i zaułki.

Gra w przystępnej i oryginalnej formie prezentuje dzieje Ostrołęki. Przywołuje pamięć minionych wydarzeń i ludzi, którzy mieli znaczący wpływ na rozwój naszego miasta. Projekt łączy ze sobą dwa elementy - ruch na świeżym powietrzu i zabawę edukacyjną, dzięki czemu jest atrakcyjny dla różnych grup wiekowych.

Gra miejska "Ostrołęcki bedeker czyli wrota czasu" rozpocznie się w sobotę 14 września br. o godz. 11.00 i potrwa do godz. 16.00.

Kontakt dla osób chcących wziąć udział w grze: gramiejska@muzeum.ostroleka.pl lub pod numerem tel. (29) 764-54-43 wew. 40.

Odsłon: 610 komentarze: 0
14:57, 10.09.2019r. Drukuj

PROMOCJA

Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
MKKK
Sklep Enter
NestBank