niedziela, 5 kwietnia 2020 r., imieniny Ireny, Wincentego, Julianny

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Zapisy na ostrołęcki bedeker przedłużone

Na prośbę zainteresowanych osób, Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce przedłużyło termin zapisów na grę miejską pt. "Ostrołęcki bedeker czyli wrota czasu", która rozpocznie się już w sobotę 14 września br. Uczestnicy gry przeniosą się tego dnia na ulice przedwojennej Ostrołęki.

Termin zapisów przedłużono do środy 11 września br. do godz. 23.59.

Reklama Kto zgłosi się do udziału, na tego czeka wielka przygoda. Pasjonaci historii i zabawy będą mieli okazję spróbować swoich sił w grze terenowej. Uczestnicy przeniosą się na ulice przedwojennej Ostrołęki, aby poszerzyć wiedzę na temat historii miasta. Gracze zasięgną garść informacji dotyczących handlu, szkolnictwa, kultury, zakładów rzemieślniczych i przedsiębiorstw, które funkcjonowały dawniej na terenie Ostrołęki. Uczestnicy poznają niegdysiejszą tkankę architektoniczną przedwojennego miasta - ulice, podwórka i zaułki.

Gra w przystępnej i oryginalnej formie prezentuje dzieje Ostrołęki. Przywołuje pamięć minionych wydarzeń i ludzi, którzy mieli znaczący wpływ na rozwój naszego miasta. Projekt łączy ze sobą dwa elementy - ruch na świeżym powietrzu i zabawę edukacyjną, dzięki czemu jest atrakcyjny dla różnych grup wiekowych.

Gra miejska "Ostrołęcki bedeker czyli wrota czasu" rozpocznie się w sobotę 14 września br. o godz. 11.00 i potrwa do godz. 16.00.

Kontakt dla osób chcących wziąć udział w grze: gramiejska@muzeum.ostroleka.pl lub pod numerem tel. (29) 764-54-43 wew. 40.

Wyświetleń: 708 komentarze: 0
10.09.2019, 14:57r. Drukuj
Powrót