niedziela, 22 września 2019 r., imieniny Maurycego, Tomasza, Joachima

Eldor

Aktualności

Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS. Ruszyły zapisy

"Zatrudniam legalnie, pracuję legalnie" - to hasło tegorocznego Tygodnia Przedsiębiorcy organizowanego przez ZUS dla prowadzących firmy i pracowników działów kadrowo-księgowych. Będzie to cykl seminariów, porad oraz konsultacji w sprawach, które ściśle dotykają kwestii prowadzenia firmy. Ruszyły już zapisy.

W tym roku Zakład Ubezpieczeń Społecznych skupi się m.in. na legalnym zatrudnieniu.

Reklama- Eksperci omówią szczegóły dotyczące przepisów ubezpieczeniowych w Unii Europejskiej, rozwieją wątpliwości co do ustalania i wypłat zasiłków, a do tego opowiedzą o tym, jak kwestia ubezpieczeń przekłada się na prawo do otrzymywania świadczeń. Część planowanych tematów i porad udzielą specjaliści z instytucji zewnętrznych, m.in. Państwowej Inspekcji Pracy - informuje Piotr Olewiński, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa mazowieckiego.

Zajęcia odbędą się w dniach 23-27 września. Udział w seminariach będzie możliwy po dokonaniu zgłoszenia, dlatego najlepiej nie czekać z tym do ostatniej chwili. Co ważne, spotkania i porady organizowane są także w mniejszych miejscowościach, dlatego też każdy, bez względu na swoje miejsce zamieszkania, powinien znaleźć interesujące go wydarzenie.

Zainteresowane osoby mogą też odwiedzić stronę internetową ZUS. Tam, w dziale wydarzenia i szkolenia, można znaleźć planowane atrakcje.

Odsłon: 474 komentarze: 0
09:29, 11.09.2019r. Drukuj

PROMOCJA

Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
MKKK
Sklep Enter
NestBank