czwartek, 23 stycznia 2020 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS. Ruszyły zapisy

"Zatrudniam legalnie, pracuję legalnie" - to hasło tegorocznego Tygodnia Przedsiębiorcy organizowanego przez ZUS dla prowadzących firmy i pracowników działów kadrowo-księgowych. Będzie to cykl seminariów, porad oraz konsultacji w sprawach, które ściśle dotykają kwestii prowadzenia firmy. Ruszyły już zapisy.

W tym roku Zakład Ubezpieczeń Społecznych skupi się m.in. na legalnym zatrudnieniu.

Reklama - Eksperci omówią szczegóły dotyczące przepisów ubezpieczeniowych w Unii Europejskiej, rozwieją wątpliwości co do ustalania i wypłat zasiłków, a do tego opowiedzą o tym, jak kwestia ubezpieczeń przekłada się na prawo do otrzymywania świadczeń. Część planowanych tematów i porad udzielą specjaliści z instytucji zewnętrznych, m.in. Państwowej Inspekcji Pracy - informuje Piotr Olewiński, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa mazowieckiego.

Zajęcia odbędą się w dniach 23-27 września. Udział w seminariach będzie możliwy po dokonaniu zgłoszenia, dlatego najlepiej nie czekać z tym do ostatniej chwili. Co ważne, spotkania i porady organizowane są także w mniejszych miejscowościach, dlatego też każdy, bez względu na swoje miejsce zamieszkania, powinien znaleźć interesujące go wydarzenie.

Zainteresowane osoby mogą też odwiedzić stronę internetową ZUS. Tam, w dziale wydarzenia i szkolenia, można znaleźć planowane atrakcje.

Wyświetleń: 588 komentarze: 0
11.09.2019, 09:29r. Drukuj
Powrót