niedziela, 22 września 2019 r., imieniny Maurycego, Tomasza, Joachima

Eldor

Aktualności

Przed nami druga wyprzedaż garażowa w Czarnowcu

Społeczność wsi Czarnowiec zaprasza na drugą edycję Czarnowieckiej Wyprzedaży Garażowej. To świetny pomysł na pozbycie się niepotrzebnych przedmiotów, ale też nabycie po okazyjnej cenie ciekawych staroci lub po prostu ofiarowanie używanym przedmiotom tak zwanego drugiego życia.

Po sukcesie pierwszej wyprzedaży, która przyciągnęła kilkunastu wystawców z Czarnowca i okolic, organizatorzy postanowili jeszcze przed jesienią pomóc wszystkim opróżnić garaże, piwnice i strychy.

Reklama- Zalegają ci w domu, na strychu, w garażu czy piwnicy niepotrzebne rzeczy? Chcesz wyczyścić szafę ze zbędnych ubrań, ale szkoda ci je wyrzucić do śmieci? Chcesz pozbyć się przeczytanych książek, czasopism i zrobić miejsce na nowe? A może poszukujesz niebanalnych, ciekawych przedmiotów w bardzo dobrej cenie? Bliska jest ci troska o naszą Ziemię? Zamiast zaśmiecać, dajemy rzeczom "drugie życie" - zapraszają organizatorzy.

W wyprzedaży mogą wziąć udział wszyscy chętni, z wyjątkiem firm zajmujących się profesjonalną sprzedażą. Każdy sprzedawca tworzy własne stoisko od godz. 9.30 ze stołów świetlicowych. Zostawia po sobie porządek.

Weź udział w drugiej edycji Czarnowieckiej Wyprzedaży Garażowej, która odbędzie się w niedzielę 15 września 2019 r. w godz. 10.00-13.00 przy świetlicy wiejskiej, ul. Dzikiej Róży w Czarnowcu.

Odsłon: 3907 komentarze: 0
15:23, 11.09.2019r. Drukuj

PROMOCJA

Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
MKKK
Sklep Enter
NestBank