piątek, 21 lutego 2020 r., imieniny Eleonory, Kiejstuta, Fortunata

Reklama   |   Kontakt
MS Serwis

Aktualności

Festyn osiedla Łazek z historycznym akcentem (zdjęcia)

Mieszkańcy osiedla Łazek oraz goście bawili się na festynie w historycznym stylu. Wydarzenie obfitowało w różnego rodzaju atrakcje dla dzieci i dorosłych. Nie zabrakło muzyki, konkursów, pokazów. Gościem specjalnym była Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka, która poprowadziła zbiórkę charytatywną.

Uczestnicy osiedlowego festynu nie mogli narzekać na nudę. Można było obejrzeć rekonstrukcję wypadku samochodowego w wykonaniu strażaków z ostrołęckiej komendy czy nauczyć się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej pod okiem ratowników z grupy Nadzieja.

Reklama Z kolei strzelanie z łuku, zaplatanie wianków, lepienie z gliny, lalki motanki oraz zabawy historyczne zapewniła Fundacja Brama Epok.

Organizatorzy pomyśleli również o najmłodszych. Dla dzieci przygotowano kolorowe baloniki, konkursy i zabawy z nagrodami, puszczanie baniek mydlanych, brokatowe tatuaże, bezpłatną dmuchaną zjeżdżalnię, stoisko z watą cukrową.

Ci z kolei, którzy podczas imprezy zgłodnieli, mogli skorzystać ze stoisk gastronomicznych.

Dodatkowo każdy mógł wesprzeć finansowo Wojtusia Niemczyka cierpiącego na chorobę Battena. Zbiórkę charytatywną na jego rzecz prowadziła Miss Polski 2014, Ewa Mielnicka. Podczas imprezy wybrano też Miss i Mistera Osiedla Łazek 2019.

Festyn odbył się w sobotę 14 września na działce przy ulicy Padlewskiego 54.

Zobacz zdjęcia:
Festyn osiedla Łazek

Więcej zdjęć: Festyn osiedla Łazek

Wyświetleń: 3270 komentarze: 0
14.09.2019, 19:09r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki Alicja
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter