sobota, 6 czerwca 2020 r., imieniny Dominiki, Norberta, Laurentego

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Wojciech Jagielski odwiedzi Goworowo

Mieszkańcy gminy Goworowo będą mieli okazję do spotkania z Wojciechem Jagielskim - znanym dziennikarzem, reporterem wojennym, pisarzem i autorem rozlicznych publikacji. Na spotkanie autorskie zaprasza Gminna Biblioteka Publiczna w Goworowie. Wstęp dla wszystkich zainteresowanych wolny.

Wojciech Jagielski urodził się w Goworowie, ukończył Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, pracował dla Polskiej Agencji Prasowej, później rozpoczął współpracę z czasopismami w Polsce i zagranicą.

Reklama Jest autorem licznych publikacji oraz książek, w dużej mierze dotyczących tematyki Afganistanu, Czeczenii i Kaukazu, Ugandy i RPA, a także Afryki, Azji Środkowej, Kaukazu i Zakaukazia. Był też obserwatorem konfliktów zbrojnych m.in. w Afganistanie, Czeczenii czy Gruzji.

To także laureat licznych nagród i odznaczeń. O swoich podróżach oraz obserwacjach często opowiada na spotkaniach z mieszkańcami miast i gmin. Był gościem m.in. w Rzekuniu czy Kadzidle, gdzie w 2018 roku uzyskał tytuł Honorowego Obywatela Gminy Kadzidło. Niebawem odwiedzi też rodzinne Goworowo. Mieszkańcy będą mogli poznać bliżej swojego rodaka i dowiedzieć się więcej o jego życiu.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 16 września br. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Goworowie. Początek spotkania o godz. 11.00.

Zdjęcie: Urząd Gminy w Kadzidle

Wyświetleń: 1157 komentarze: 0
15.09.2019, 08:58r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter