sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Kolejny utwór promuje album "Rap dla ulic" (nagranie)

Kolejny utwór autorstwa ostrołęckiego rapera Jolaosa znanego też jako JlSolo, trafił do sieci. Możemy posłuchać m.in. utworu pt. "Gdzie to zmierza", który promuje solowy album "Rap dla ulic". Pod pseudonimami kryje się Jakub z Ostrołęki, którzy pisze i rapuje, opisując świat wokół i relacje między ludźmi.

Prace nad krążkiem cały czas trwają. Chociaż realizacja projektu wiąże się z ciężką pracą, to Jakubowi motywacji nie brakuje. Ma wciąż nowe pomysły, a życie przynosi kolejne tematy, które warto przelać na papier, a później rapować. Efekty pasji i wysiłku będzie można wkrótce usłyszeć na albumie "Rap dla Ulic".

Reklama - Do pisania kolejnych zwrotek tekstu motywacji mi nie brakuje, ale przyznaję, że ciężko jest czasami połączyć pracę z pasją. Mimo to staram się zawsze tak organizować swój czas, aby znaleźć chwilę dla muzyki. Śmiało mogę też powiedzieć, że na tym albumie jest część mojej osoby, bo każdy utwór, to odzwierciedlenie moich uczuć i tego, jak postrzegam świat wokół siebie - mówi Jakub.

I na tym, jak mówi raper, polega cała magia muzyki, że człowiek zbiera swoje przemyślenia i obserwacje, spisuje je i tworzy muzykę, która trafia do odbiorcy, tworząc wyjątkową interakcję między ludźmi.

- Na płycie będzie można usłyszeć gości, jednak na tę chwilę nie będę zdradzał szczegółów. Teraz zachęcam do odsłuchu kolejnej dawki ulicznego przekazu - zaprasza raper.

Więcej o autorze:

"Dla ciebie" - posłuchaj ostrołęckiego rapu (nagranie)

Nowości muzyczne od JlSolo można śledzić na jego kanale YouTube.

Wyświetleń: 1136 komentarze: 5
15.09.2019, 09:29r. Drukuj
Powrót


Dzbyl @ 17:51, 15.09.2019

IP: 5.173...177

Jolaos... to zdaje się był ten blond włosy towarzysz Heraklesa i Xeny Wojowniczej Księżniczki

Ja @ 06:15, 16.09.2019

IP: 188.146...21

Tak dokładnie dlatego tak nazwaliśmy go w dzieciństwie.

Paweł @ 10:19, 16.09.2019

IP: 83.15...42

moje miasto takie piękne..... ani składu, rymy wygrzebane z kosza i rynsztoku "nie ma sprawiedliwości, o ja pier... " no prośba "ja naprawde robie to " ( przepis z odsłuchu czyli brak w wypowiedzi samogłosek miękkich "ę"). Liryka niczym u Mickiewicza.

Pozdrawiam

wUt @ 19:59, 16.09.2019

IP: 188.146...178

Jak dla mnie to jest robione na jedno kopyto, zbyt monotonne i nużące. Fajnie, że masz pasję ale wg. mojej subiektywnej opinii to bardzo słabiutko.

Tekst bez ładu i składu, głodne kawałki o wszystkim i o niczym.

AS @ 20:55, 16.09.2019

IP: 37.7...227

Nigdy nie komentuje artykułów, ale tutaj muszę napisać od siebie parę słów.
Jest to utwór napisany w starym dobrym stylu rapu. Kawałek nie jest dla kasy czy sławy tylko z przekazem. Mi się podoba ten kawałek, ma to coś w sobie, idealny do auta i na spacer, żeby przemyśleć wątki poruszane przez rapera. Piszecie, że brak ładu i składu... a przekaz dostrzegacie? Krytykować to każdy potrafi. Fakt to nie jest wielki znany raper z yt jak np. Kękę, Sarius, Sitek czy Eldo, ale każdy z nich gdy "robił rap" na początku to miał utwory z przekazem. Obecne kawałki znanych nazwisk to bardziej Pop i rock niż rap.

Do Jolaosa:
Praca za dwóch, kasa za jednego. Zrobiłeś porządny kawałek, przelałeś na kartkę, a potem nagrałeś nam na głośniki coś więcej niż słowa. Trafia do człowieka i skłania do refleksji. Rób to, poświęcaj się temu a docenią to ludzie. Masz potencjał i trzymam kciuki za Ciebie. Może kiedyś spotkamy się na mieście przypadkiem, zbiję z Tobą "pięć" i pogratuluję osobiście. Trzymaj się chłopaku i rób swoje, dla siebie...

AS

Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter