Quantcast

wtorek, 17 maja 2022 r., imieniny Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

W Czarnowcu trwała wyprzedaż (zdjęcia)

Druga edycja Czarnowieckiej Wyprzedaży Garażowej znów zakończyła się sukcesem. Mieszkańcy licznie przybyli, aby przy świetlicy wiejskiej rozstawić swoje kramy i pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów i przy okazji dać im drugie życie. Przybywali też kupujący, którzy wśród rzeczy wyszukiwali prawdziwych perełek.

Kilkunastu wystawców z Czarnowca i okolic opróżnili swoje mieszkania, garaże, piwnice i strychy z niepotrzebnych rzeczy i wystawili je na stoiskach.

Reklama Kupujących nie brakowało, a i sami wystawcy z zaciekawieniem podglądali, co wystawiono na sąsiednich stoiskach. Rzeczy, które dla jednej osoby są już niemodne, straciły na atrakcyjności czy po prostu się znudziły, dla innych są wyrafinowanym bibelotem a stylu retro czy zupełnie nową zabawką dla dziecka.

To wspaniały pomysł na wymianę rzeczy, proekologiczne zachowania, zakupienie przedmiotów w bardzo atrakcyjnych cenach czy odnalezienie naprawdę cennej perełki, której próżno szukać w sklepach.

Druga Czarnowiecka Wyprzedaż Garażowa odbyła się w niedzielę 15 września 2019 r. w godz. 10.00-13.00 przy świetlicy wiejskiej w Czarnowcu.

Zobacz zdjęcia:
Czarnowiecka Wyprzedaż Garażowa

Więcej zdjęć: Czarnowiecka Wyprzedaż Garażowa

Wyświetleń: 4665 komentarze: -
15.09.2019, 19:04r. Drukuj
Powrót