sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Elektryczny wózek widłowy, który podbił świat

W XX wieku powstało wiele marek, które uznajemy dziś za kultowe. Niektóre z nich stały się synonimami swoich kategorii produktowych i tak; na nogach nosimy adidasy, dzieci do momentu, gdy nie nauczą się samodzielnie korzystać z toalety noszą pampersy, a gdy boli nas głowa łykamy aspirynę.

Gdy na tapet weźmiemy elektryczny wózek widłowy to taką marką jest amerykański Crown. Crown w niektórych krajach oznacza właśnie wózek widłowy elektryczny. Ale dlaczego akurat elektryczny wózek widłowy? Przede wszystkim dlatego, że marka specjalizuje się w wózkach z napędem elektrycznym.

Reklama Jak się narodził elektryczny wózek widłowy Crown

Dziś Crown to jeden z liderów wśród producentów wózków widłowych, a w kategorii wózek widłowy elektryczny, jeden z absolutnych światowych liderów. Pierwsze urządzenie stworzyli na własny użytek bracia Dickie w latach pięćdziesiątych zeszłego stulecia. Jedna z najważniejszych zasad ekonomii głosi, że to popyt kreuje podaż. Nie inaczej było w tym przypadku. Zapotrzebowanie na wózki widłowe przerosło oczekiwania Allena i Carla. Klientów zaczęło przybywać. Już w 1980 roku Crown wypuścił na rynek wózek widłowy wysokiego składowania, stając się jedynym z pionierów rynku.

Najwyżej jakości wózek widłowy elektryczny z Niemiec

Crown dąży to tego, żeby oferowane przez firmę wózki widłowe były najwyższej jakości. Również te, które od połowy lat 60 oferowane są w Europie. W roku 1987 powstaje europejska siedziba firmy zlokalizowana w Monachium, a niewiele później z bawarskiej linii produkcyjnej zjeżdża pierwszy wózek widłowy elektryczny wyprodukowany w Niemczech.

Reklama Wózki widłowe Crown na świecie

Crown dostarcza rozwiązania cechujące się wydajnością oraz niezawodnością. Wózki widłowe Crown to ponad 100 międzynarodowych nagród za innowacyjny design oraz za najwyższej jakości technologię. Elektryczny wózek widłowy Crown pozwala osiągać niespotykane standardy produktywności poprzez zapewnienie optymalnego środowiska pracy dla operatora. Wózek widłowy elektryczny wyprodukowany przez tę amerykańską markę to prawie 90 procent własnych komponentów. Crown stawia na zrównoważony rozwój, wózki widłowe wytwarzane są w 99 procentach z materiałów odzyskiwalnych. Intensywny rozwój firmy przejawia się w ponad 500 punktach sprzedażowych na całym świecie. Wszyscy klienci firmy uzyskują profesjonalne wsparcie serwisowe i dostęp do oryginalnych części.

Reklama Elektryczny wózek widłowy Crown w ofercie producenta regałów magazynowych

Zmieniający się rynek wymusza na firmach dostosowanie się do wymagań klientów. Producenci wózków widłowych oferują również regały magazynowe, a producenci regałów magazynowych wózki widłowe. Tak jest również w przypadku WDX S.A. Spółka inwestuje nie tylko w rozwój dystrybucji wózków widłowych, ale zapewnia także pełne wsparcie w zakresie części zamiennych i serwisu wózków. Elektryczny wózek widłowy Crown można nabyć poprzez oficjalną stroną wyłącznego dystrybutora marki https://wozkicrown.pl/wozki-widlowe/. Jednakże wózek widłowy elektryczny to tylko jedna z kategorii wózków podnośnikowych wykorzystywanych do pracy w transporcie bliskim i składowaniu. WDX posiada w swojej ofercie wózki widłowe innych marek dostosowane do pracy na zewnątrz hal magazynowych oraz do przechowywania materiałów nietypowych i bardzo długich. W bliskim sąsiedztwie fabryki regałów i podnośników w Zgierzu, powstaje jedno z największych w Polsce centrów serwisowych wózków widłowych. Aspiracje WDX są zgodne z ambicjami marki Crown. Wózki widłowe produkowane w Niemczech oraz regały magazynowe produkowane w Polsce to połączenie, po które sięga coraz więcej przedsiębiorstw.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 5482 komentarze: 0
17.09.2019, 07:39r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter