sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

W gminie Goworowo rusza projekt "Seniorzy i młodzi w twórczym działaniu"

W gminie Goworowo rusza kolejna edycja projektu "Seniorzy i młodzi w twórczym działaniu". W ramach przedsięwzięcia przewidziano m.in. quiz międzypokoleniowy, warsztaty komunikacji oraz wspólną zabawę przy grillu i muzyce.

Organizatorzy zachęcają uczestników do zaprezentowania na spotkaniu własnych pomysłów i sugestii dotyczących tematyki zajęć.

Reklama - Będzie to czas, podczas którego młodzież i seniorzy poznają się poprzez uczestnictwo we wspólnych działaniach (m.in. quizie międzypokoleniowym, prezentacji o zmianach pokoleniowych, warsztatach o komunikacji), ale również wspólnie spędzą czas przy grillu i muzyce. Porozmawiamy również o tym jaka inicjatywa dla społeczności lokalnej jest potrzebna w Goworowie oraz jakie zainteresowania i talenty mają uczestnicy grupy - informują organizatorzy.

Reklama Pierwsze spotkanie w ramach projektu odbędzie się w niedzielę 22 września w godzinach od 15.00-17.00 w świetlicy w Czerniu.

Więcej informacji na temat uczestnictwa w projekcie można znaleźć na profilu facebookowym Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Goworowie.

Wyświetleń: 1123 komentarze: 0
17.09.2019, 09:41r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter