niedziela, 20 września 2020 r., imieniny Eustachego, Filipiny, Faustyny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Nowa wersja aplikacji "Moja komenda" już dostępna

Komenda Miejska Policji w Ostrołęce informuje, iż dostępna jest nowa wersja aplikacji mobilnej "Moja komenda", która umożliwia szybkie wyszukanie dzielnicowego, pełniącego służbę w danym rejonie. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Usługa jest bezpłatna.

Aby wyszukać dzielnicowego za pośrednictwem aplikacji "Moja komenda" wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce pracuje.

Reklama Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi mieć dostępu do internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego.

- Aplikacja "Moja komenda" zawiera także bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce. Dodatkowo dodaliśmy do niej dodatkowe jednostki, m.in. rewiry dzielnicowych oraz posterunki. Aplikacja została wyposażona w dwa tryby wyszukiwania informacji. Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty. Po przejściu w tryb online wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała trasę do najbliższej komendy lub komisariatu. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami z wybranej jednostki. Dodatkowo "Moja komenda" umożliwia wyszukanie po nazwie jednostki, ulicy lub kodzie pocztowym - informuje KMP w Ostrołęce.

"Moja Komenda" jest dostępna na telefony z systemem Android i iOS.

Aplikację "Moja Komenda" można pobrać klikając w linki poniżej:

Moja komenda w Google Play.

Moja komenda w App Store.

Fot. KMP w Ostrołęce.

Wyświetleń: 897 komentarze: 2
18.09.2019, 10:50r. Drukuj
Powrót


No to dobrze @ 22:26, 18.09.2019

IP: 5.173...37

Szkoda ze nie pokazuje gdzie grupa Speed się kręci

Ferdek @ 11:14, 19.09.2019

IP: 82.132...19

A co mnie to gówno obchodzi.