sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Święto Kropki w bibliotece (zdjęcia)

W Bibliotece Pedagogicznej w Ostrołęce obchodzono Międzynarodowy Dzień Kropki. W świętowaniu wzięły udział dzieci z grupy "Biedronek" z Przedszkola Miejskiego nr 7 "Tęczowa Kraina". Spotkanie rozpoczęto od lektury książki pod tytułem "Kropka" autorstwa Petera Reynoldsa.

Publikacja stała się inspiracją do rozmowy z dziećmi na temat wiary w siebie i we własne możliwości, by móc rozwijać swoje pasje i talenty. Były też inne atrakcje.

Reklama - Obejrzeliśmy wybrane reprodukcje malarskie przedstawicieli neoimpresjonizmu. Za ich przykładem dzieci tworzyły własne kompozycje artystyczne, które zawiesiliśmy na koronie drzewa. Bawiliśmy się z kropkami przy dźwiękach muzyki i ćwiczyliśmy spostrzegawczość. Tworzyliśmy kompozycje z wyciętych kropek w grupach. Było twórczo, zabawnie, kreatywnie i "kropkowo" - czytamy w relacji zamieszczonej na stronie Biblioteki Pedagogicznej w Ostrołęce.

Wydarzenie miało miejsce w piątek 13 września. Relacja fotograficzna z wydarzenia znajduje się na stronie BP w Ostrołęce.

Fot. Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce

Wyświetleń: 592 komentarze: 0
19.09.2019, 09:10r. Drukuj
Powrót