sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Łubudu Bowling Good Time dziękuje za wspólne lato

Lato za nami, zostały cudowne wspomnienia ze wspólnych chwil. Ze wspólnych chwil ze wszystkim Wami, kiedy bawiliśmy się na festynach, piknikach i w Łubudu. Pamiętamy jak licznie przybywaliście przez całą wiosnę i lato począwszy już od maja przez Dzień Dziecka, Motoserce, festyny na plaży i pikniki osiedlowe.

I wszędzie tam widzieliśmy Wasze uśmiechy i w zamian za te uśmiechy mieliśmy dla Was watę cukrową. Przez cały sezon rozdaliśmy wszystkim chętnym ponad 10000 cukrowych wat, co czyni Was wszystkich najsłodszą społecznością w regionie.

Dziękujemy też Wszystkim organizacjom, które pozwoliły współtworzyć nam razem z nimi te przedsięwzięcia, jesteście wielcy!

Koniec lata to oczywiście nie koniec naszych atrakcji dla Was wszystkich. Już teraz mamy w Łubudu specjalne promocje dla uczniów i studentów oraz doskonałe tematyczne wieczory. Trzymamy rękę "na pulsie miasta" i będziemy wszędzie gdzie dzieje się coś szczególnie wartego uwagi. Już 19 października spotkamy się na Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów i będą tam niespodzianki dla Was.

Łubudu nie tylko uczestniczy w wydarzeniach Ostrołęki ale też tworzy i współtworzy lokalne wydarzenia. Już jesienią szykujcie się na kolejne zawody bowlingowe z serii Łubudu Bowling Cup a niewiele później drużynowe rozgrywki w bowling organizowane przez klub Ostrołęcki Klub Bowlingowy OKB na torach naszej kręgielni.

Ponadto zawsze możecie liczyć w Łubudu na wspaniałą atmosferę i ciekawe menu. Mamy coś dla małych i dużych o poranku i wieczorem, jednym słowem ... Łubudu Bowling & Good Time Twoje ulubione miejsce....

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 968 komentarze: 0
25.09.2019, 10:27r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter