sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

W Dzień Chłopaka zaproś swojego mężczyznę na "Cudowną Terapię"

Nie masz jeszcze pomysłu na uczczenie Dnia Chłopaka? Zabierz swojego partnera na rewelacyjną komedię terapeutyczną pt. "Cudowna Terapia". Spektakl odbędzie się w poniedziałek 30 września o godz. 17.00 w Ostrołęckim Centrum Kultury.

O spektaklu

Kryzys może przyjść znienacka, nawet po kilkunastu wspólnie przeżytych latach. Co wtedy? Leki na uspokojenie? Nie, mamy inną propozycję! Wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację. Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które - jak to w życiu - ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło? Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera "Cudowna terapia". Czekają błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.

W Ostrołęce wystąpią: Dominika Ostałowska, Dariusz Kordek, Artur Pontek.

Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz

Scenografia i kostiumy: Dorota Kalitowicz

Choreografia: Krzysztof Hulboj i Janja Leser

Muzyka: Krzysztof Matysiak

Czas trwania: 120 min z przerwą

Bilety do nabycia:

Redakcja Tygodnika Ostrołęckiego, ul. gen. Fieldorfa "Nila" 2a, tel. (29) 765-02-25

Kawiarnia kina OCK, ul. Inwalidów Wojennych 23, od 15.30 do 20.00.

Bilety przez Internet na portalu www.kupbilecik.pl.

Zamówienia grupowe: Tomasz Wiśniewski tel. 502-661-402

Cena biletu: 75/85 zł od osoby.

Drugi seans jest o godz. 20.00, ale wszystkie bilety zostały już sprzedane. Trwa sprzedaż ostatnich biletów na godz. 17.00.

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 4667 komentarze: 0
25.09.2019, 14:50r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter