środa, 26 lutego 2020 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Zdjęcia na pomnik - tanio i szybko

Święto Zmarłych coraz bliżej. Nie zwlekaj i już teraz zamów porcelanowe zdjęcie nagrobkowe swojego bliskiego. W ofercie doskonałej jakości fotografie kolorowe, czarno-białe, sepia, w 3D oraz na kryształach. Dostępne są różne kształty (prostokąt, serce, owal).

Fotoceramika wypalana jest w bardzo wysokiej temperaturze na najlepszej porcelanie, co gwarantuje świetną jakość i trwałość oraz odwzorowanie kolorystyczne. Zdjęcia są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne oraz poddawane wcześniejszej obróbce cyfrowej, aby uzyskać jak najlepszą jakość. Pamiętać jednak należy, aby dostarczyć fotografię w możliwe dobrej jakości. W siedzibie firmy w cenie usługi zawarte jest skanowanie w wysokiej rozdzielczości oraz retusz, można więc dostarczyć osobiście fotografię, a wszystkim zajmie się salon fotograficzny "Foton".

W przypadku, gdy zdjęcie jest poniszczone, lub osoba na zdjęciu jest ubrana zbyt luźno, istnieje możliwość przeróbki zdjęcia w taki sposób, by sylwetka osoby ze zdjęcia znalazła się w garniturze lub eleganckiej bluzce.

Wykonanie zdjęcia na pomnik trwa do dwóch tygodni. Nie zwlekaj. Z uwagi na zbliżające się Święto Zmarłych co roku liczne grono klientów postanawia skorzystać z usługi na ostatnią chwilę. Niestety w ostatnich dniach października nie jest możliwe zagwarantowanie wykonania fotografii nagrobkowej w szybkim tempie.

W siedzibie firmy "Foton" dostępne są przykładowe egzemplarze zdjęć nagrobkowych w różnych kształtach i kolorach. Przyjdź i przekonaj się jak trwałe, estetyczne i dobrej jakości są nowoczesne zdjęcia nagrobkowe.

W ofercie także przegrywanie filmów z kaset VHS na płyty DVD i Blue-Ray. Dawne wspomnienia obejrzysz z rodziną na nowoczesnym sprzęcie kina domowego.

Zakład fotograficzny "Foton" oferuje wykonywanie odbitek zdjęć w niskich cenach. W ofercie także m.in. zdjęcia w ślicznych ramkach, fotografie na kubkach, koszulkach i wiele innych drobiazgów. Największy wybór ramek w Ostrołęce. Zdjęcia mogą zostać także utrwalone na koszulkach, parasolkach, poduszkach, filiżankach, maskotkach, kubkach i wielu innych gadżetach, których duży wybór czeka na klientów. Na kolekcjonerów czekają z kolei albumy na monety i znaczki w bardzo niskich cenach.

"Foton" zachęca również do skorzystania z usług fotograficznych, wideofilmowania oraz oprawy muzycznej podczas imprez okolicznościowych, m.in. wesel, chrzcin i komunii.

Zapraszamy,

Zakład fotograficzny "Foton"

Ostrołęka, ul. Sikorskiego 3

pn.-pt. 9.00-18.00, sob. 9.00-13.00

Tel. 603-125-859

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 1773 komentarze: 0
26.09.2019, 09:02r. Drukuj
Powrót