Rejon Energetyczny w Ostrołęce udostępnił kolejną listę miejsc, gdzie w najbliższym czasie zostanie wyłączony prąd. Przerw w dostawie energii elektrycznej mogą spodziewać się mieszkańcy gmin: Rzekuń, Czerwin, Goworowo, Kadzidło oraz powiatu makowskiego.
ReklamaWyłączenia prądu na terenie poszczególnych miejscowości mogą potrwać od 2 do 10 godzin.
27 września (piątek):
godz. 08.00-15.00:
Sul,
Pokrzywnica,
Struniawy,
Wydmusy - nr od 62 do 69.
30 września (poniedziałek):
godz. 8.00-18.00:
Rzechowo-Gać,
Rzechówek,
Piasecznia - nr od 1 do 11,
Czarnowiec - nr od 44 do 50,cała ulica Baśniowa, ulica Brzozowa numery domów 2, 4, 6, cała ulica Dębowa, cała ulica Topolowa, ulica Działkowa nr domów 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 37.
1 października (wtorek)
godz. 08.00-14.00:
Grodzisk-Wieś - nr od 13 do 27,
Żabin.
godz. 08.00-17:00:
Kadzidło - ul. Piękna 1, ul. Zgody 10 ul. Trasa Mazurska 15, 17, 36, 38A, 40, firma Rolnik, firma Szteina, Sala Bankietowa Wenus, przepompownia ścieków, firma Dojmasz.
godz. 08.00-15.00:
Tartak -nr od 1 do 12 od 13 do 20, 25, 39, 40, 41, 42, 43.
godz. 8.00-13.00:
Przytuły Stare - Zakład Karny.
2 października (środa)
godz. 08.00-14.00:
Gocły - nr od 1 do 33,
Żabin,
Sypniewo - ul. Przejściowa.
godz. 08.00-18.00:
Krysiaki - nr od 1 do 4, 8, 9, od 13 do 17, 74, 75, 81.
godz. 8.00-14.00:
Żabin.
3 października (czwartek)
godz. 08.00-14.00:
Czerwin - ul. Cicha, ul. Spacerowa, ul. Słoneczna, ul. Pałacowa, ul. Przemysłowa, ul. Wolności.
godz. 08.00-13:00:
Maków Mazowiecki - ul. Stanisława Moniuszki, bank PKO, ulica Moniuszki, urząd miasta, stary budynek.
godz. 08.00-15.00:
Bogate - nr od 150 do 153,
Lisiogóra - nr od 1 do 6.
godz. 08.00-18.00:
Zawojki - nr od 5 do 15.
godz. 08.00-16.00:
Cyk - nr od 1 do 16.
godz. 08.00-15.00:
Rozogi - ul. Waltera Późnego nr od 1 do 14, ul. Jana Matejki 5, 7, 9, 13, 15, 17.
4 października (piątek)
godz. 08.00-13.00:
Łątczyn - nr od 64 do 72, Sklep, Szkoła, OSP.
godz. 08.00-14.00
Zakliczewo.
godz. 08:00-15.00:
Piasecznia - nr od 22 do 30.
godz. 08.00-18.00:
Niskie Wielkie,
Dąbrówka nr 13, 15.
godz. 08.00-10.00:
Kadzidło - ul. Wiśniowa, ul. Spacerowa, ul. Śliwowa, ul. Czereśniowa, ul. Ustronna, ul. Brzozowa, ul. Akacjowa, ul. Świerkowa, ul. Sosnowa, ul. Armii Krajowej, ul. Morelowa, ul. Wileńska, ul. Lokalna 21, 23, 38, 40 ,42, oczyszczalnia ścieków, przedszkole "Radosny Zakątek".
godz. 08.00-14.00:
Wiśniewo - nr od 1 do 17.
godz. 08.00-18.00:
Kadzidło - ul. Morelowa, ul. Wileńska nr 21, 23, 38, 40, 42.
godz. 11.00-17.00:
Wólka Seroczyńska - nr od 1 do 17.
godz. 17.00-19.00:
Kadzidło - ul. Wiśniowa, ul. Spacerowa, ul. Śliwowa, ul. Czereśniowa, ul. Ustronna, ul. Brzozowa, ul. Akacjowa, ul. Świerkowa, ul. Sosnowa, ul. Armii Krajowej, ul. Morelowa, ul. Wileńska, ul. Lokalna nr 21, 23, 38, 40, 42.
Pełna lista wyłączeń dostępna jest na stronie www.pgedystrybucja.pl.
Wyświetleń: 2593 | komentarze: - | 13:24, 26.09.2019r. |