piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Policjanci poszukują świadków zdarzeń

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia trzech zdarzeń, które miały miejsce na terenie naszego miasta. Dotyczą one ustalenia sprawcy pomalowania elewacji budynku przy ul. Kopernika oraz ujawnienia osób odpowiedzialnych za uszkodzenie dwóch pojazdów.

Funkcjonariusze poszukują osób, które posiadają informacje na temat następujących zdarzeń:

Reklama - W okresie od dnia 16 września do dnia 19 września br. w Ostrołęce przy ul. Kopernika 7 na terenie spółdzielni DH "Kupiec", na parterze budynku nieznane osoby wykonywały na ścianie graffiti, napisy były umieszczane w sześciu miejscach.

- Od 20 września do 21 września br. w godzinach od 21.00 do 13.00 na ulicy na parkingu samochodowym przy ul. Orzeszkowej w Ostrołęce, kierujący pojazdem nie zachował ostrożności podczas wykonywania manewru na parkingu w wyniku czego uszkodził inny zaparkowany pojazd marki Renault Scenic.

- W okresie od 22 września do 22 września br. w Ostrołęce na ulicy Hallera 13, na parkingu samochodowym kierujący pojazdem wykonując manewr cofania nie zachował ostrożności w wyniku czego dokonał uszkodzenia innego zaparkowanego pojazdu marki Audi A4.

W obydwóch przypadkach sprawcy uszkodzeń pojazdów odjechali z miejsca.

Wszystkie osoby mające informacje na temat tych zdarzeń proszone są o kontakt bezpośrednio z dyżurnym ostrołęckich policjantów pod numerem telefonu (29) 760-14-24.

Wyświetleń: 1204 komentarze: 0
27.09.2019, 12:05r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter