środa, 26 lutego 2020 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Rodzinnie na Fortach Bema (zdjęcia)

Rodziny, które postanowiły spędzić sobotnie popołudnie na Fortach Bema, nie mogły narzekać na nudę. Podczas pikniku, na który zaprosił samorząd Mazowsza, można było korzystać z wielu atrakcji, m.in.: gigantycznych gier, warsztatów, konkursów. Były też food trucki. Impreza zakończyła się pokazem filmu "Dzień czekolady".

Podczas wydarzenia, rodziny mogły wspólnie skorzystać z gigantycznych gier plenerowych, takich jak: GIGAbierki, MEGAjenga, WIELKItwister. Najmłodszym uczestnikom przypadły do gustu zabawy z animatorami, na przykład robienie wielkich baniek mydlanych, plecenie warkoczy, kręcenie balonów.

Reklama Z kolei mazowieckie instytucje kultury przygotowały zarówno dla młodszych, jak i starszych uczestników quizy i konkursy. Dzięki nim wszyscy nie tylko dobrze się bawili, ale też poznawali region. Na zainteresowanych czekały też strefa wypoczynku oraz strefa gastronomiczna z food truckami i saturatorem.

Piknik zakończy się pokazem filmu "Dzień czekolady" w kinie plenerowym o godz. 19.00. Ze wszystkich atrakcji można będzie korzystać do godz. 20.00.

Rodzinna impreza odbyła się w sobotę 28 września.

Zobacz zdjęcia:
Piknik rodzinny "Serdeczne Mazowsze"

Więcej zdjęć: Piknik rodzinny "Serdeczne Mazowsze"

Wyświetleń: 2352 komentarze: 1
28.09.2019, 16:36r. Drukuj
Powrót


mi @ 23:07, 28.09.2019

IP: 31.41...155

A to chyba miało być w niedzielę