wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Pomóżmy kupić wózek elektryczny z funkcją pionizacji

Piotr Stankiewicz to dziś 41-letni mężczyzna. Kilkanaście lat temu, jako 16-letni chłopak, popełnił największy błąd w życiu - wykonał nieodpowiedzialny skok do rzeki i usłyszał tragiczną diagnozę lekarzy - uszkodzony rdzeń kręgowy. Dziś jeździ na wózku inwalidzkim i potrzebuje naszego wsparcia.

Jak doszło do tragedii?

Reklama - Miałem 16 lat, przed sobą całe życie. Pamiętasz, co myślałeś w tym wieku? Że jesteś niezniszczalny, że wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Też tak myślałem. Pamiętam ten dzień bardzo dokładnie, mimo, że minęło już wiele lat, wciąż mam przed oczami to, co się wydarzyło. Początek wakacji, pierwsze promienie słońca i młody człowiek podekscytowany wizją kolejnych wakacji. Był rok 1994. Razem z kolegami chcieliśmy uczcić początek wakacji, wybraliśmy się nad rzekę. To była nasza lokalna atrakcja, nie było wtedy miejsc, w których można szukać rozrywek dla nastolatków. Jeden skok do rzeki i nagle świat się zatrzymał - czytamy w dramatycznej historii Piotra.

Do niedawna Piotr, choć niepełnosprawny, radził sobie dość dobrze, sam poruszał się na wózku i był aktywny, mógł uczestniczyć w życiu towarzyskim i kulturalnym. Niestety, sytuacja uległa diametralnej zmianie. Jego mięśnia odmawiają już posłuszeństwa i Piotr musi stoczyć kolejną walkę o to, aby nie stać się więźniem swojego ciała. Do tego potrzebuje ciałem rehabilitacji oraz specjalnego wózka elektrycznego z funkcja pionizacji. Aby to zdobyć, potrzebuje naszego wsparcia.

Reklama - By odmienić los, potrzebuję wózka. By go zdobyć, potrzebuję Twojego wsparcia. To moja jedyna szansa, jedyna nadzieja. Tylko Ty możesz mi pomóc! Proszę, nawet niewielkie wsparcie to dla mnie wielka szansa! - pisze Piotr.

Piotrowi możesz pomóc wpłacając dowolną kwotę na stronie siepomaga.pl.

Tam też przeczytasz całą historię mężczyzny, który, przez młodzieńczą lekkomyślność, został skazany na wózek inwalidzki. Chociaż bardzo by chciał, czasu nie uda się cofnąć. My też go nie cofniemy, ale możemy pomóc w poprawie jakości życia Piotra. Każda, nawet najmniejsza cegiełka jest ważna.

Wyświetleń: 4303 komentarze: 0
29.09.2019, 09:34r. Drukuj
Powrót