piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Uwaga! Przerwy w dostawie prądu

Rejon Energetyczny w Ostrołęce udostępnił kolejną listę miejsc, gdzie w najbliższym czasie zostanie wyłączony prąd. Przerw w dostawie energii elektrycznej mogą spodziewać się mieszkańcy gmin: Goworowo, Czerwin, Łyse, Kadzidło, Myszyniec, Lelis oraz powiatu makowskiego.

Wyłączenia prądu na terenie poszczególnych miejscowości mogą potrwać od 2 do 10 godzin.

3 października (czwartek)

godz. 08.00-14.00:

Żabin,

Czerwin -  ul. Cicha, ul. Spacerowa, ul. Słoneczna, ul. Pałacowa, ul. Przemysłowa, ul. Wolności.

godz. 08.00-13.00:

Maków Mazowiecki - ul. Stanisława Moniuszki, bank PKO, urząd miasta.

godz. 08.00-15.00:

Bogate - nr od 150 do 153,

Lisiogóra - nr od 1 do 6.

godz. 08.00-18.00:

Zawojki nr od 5 do 15.

godz. 08.00-16.00:

Cyk - nr od 1 do 16.

godz. 08.00-15.00:

Rozogi - ul. Waltera Późnego nr  od 1 do 14, ul. Jana Matejki 5, 7, 9, 13, 15, 17.

4 października (piątek)

godz. 08.00-13.00:

Łątczyn nr od 64 do 72, sklep, szkoła, OSP.

godz. 08.00-14.00:

Zakliczewo.

godz. 08.00-15.00:

Piasecznia nr od 22 do 30.

godz. 08.00-18.00:

Niskie Wielkie,

Dąbrówka - nr 13, 15.

godz. 8.00-10.00:

Kadzidło - ul. Wiśniowa, ul. Spacerowa, ul. Śliwowa, ul. Czereśniowa, ul. Ustronna, ul. Brzozowa, ul. Akacjowa, ul. Świerkowa, ul. Sosnowa, ul. Armii Krajowej, ul. Morelowa, ul. Wileńska, ul. Lokalna 21, 23 ,38, 40, 42, oczyszczalnia ścieków, przedszkole "Radosny Zakątek".

godz. 08.00-14.00:

Wiśniewo nr od 1 do 17.

godz. 08.00-18.00:

Kadzidło - ul. Morelowa, ul. Wileńska 21, 23, 38, 40, 42, oczyszczalnia ścieków.

godz. 11.00-17.00:

Wólka Seroczyńska - nr od 1 do 17.

godz. 17.00-19.00:

Kadzidło - ul. Wiśniowa, ul. Spacerowa, ul. Śliwowa, ul. Czereśniowa, ul. Ustronna, ul. Brzozowa, ul. Akacjowa, ul. Świerkowa, ul. Sosnowa, ul. Armii Krajowej, ul. Morelowa, ul. Wileńska, ul. Lokalna 21, 23, 38, 40, 42, oczyszczalnia ścieków, przedszkole "Radosny Zakątek".

7 października (poniedziałek)

godz. 08.00-11.00:

Płoszyce - nr od 35 do 53.

godz. 8.00-15.00:

Wolkowe - nr od 139 do 149.

godz. 11.00-15.00:

Gąski - nr od 18 do 36.

8 października (wtorek)

godz. 08.00-12.00:

Wejdo - nr od 4 do 24.

godz. 8.00-14.00:

Żabin,

Grodzisk-Wieś - nr od 13 do 27.

godz. 08.00-15.00:

Wolkowe - nr od 150 do 162,

Krysiaki - nr 82.

9 października (środa):

godz. 08.00-11.00:

Łęg Przedmiejski - nr od 113 do 125A.

godz. 08.00-10.00:

Łyse - pl. 3 Maja, ul. Kościelna, ul. Kwiatowa, ul. Polna, ul. Piwna, ul. Wesoła, ul. Ostrołęcka, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Spokojna, ul. Szkolna, ul. Ogrodowa, ul. Jaśminowa, ul. Liliowa, ul. Chabrowa, ul. Generała Zygmunta Padlewskiego, ul. Baśniowa, ul. Adama Chętnika, ul. Poległych, ul. Kurpiowska, ul. Łąkowa, ul. Krótka, ul. Stanisława Krupki, ul. Leśna, sklep "Biedronka", szkoła podstawowa i powiatowa, budynek gminy Łyse, kościół, przedszkole, oczyszczalnia ścieków.

9 października (środa)

godz. 08.00-14.00:

Tłuszcz.

godz. 08.00-18.00:

Łyse - ul. Topolowa 2, oczyszczalnia ścieków, centrum medyczne.

godz. 11.00-15.00:

Siemnocha - nr od 9 do 13, od 17A do 17F.

godz. 17.00-19.00:

Łyse - ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Spokojna, ul. Szkolna, ul. Ogrodowa, ul. Jaśminowa, ul. Liliowa, ul. Chabrowa, ul. Polna, ul. Piwna, ul. Wesoła, ul. Ostrołęcka, pl. 3 Maja, ul. Kościelna, ul. Kwiatowa, ul. Generała Zygmunta Padlewskiego, ul. Baśniowa, ul. Adama Chętnika, ul. Poległych, ul. Kurpiowska, ul. Łąkowa, ul. Krótka, ul. Stanisława Krupki, ul. Leśna, sklep "Biedronka", ośrodek zdrowia, szkoła podstawowa i powiatowa, budynek gminy Łyse, kościół, przedszkole, oczyszczalnia ścieków.

10 października (czwartek)

godz. 08.00-15.00:

Myszyniec - ul. Świerkowa od 22 do 49, ul. Modrzewiowa od 25 do 41, ul. Dębowa 7, 16.

godz. 8.00-16.00:

Przystań - nr od 26 do 33, Szkoła Podstawowa w Przystani.

godz. 08.00-14.00:

Załuzie.

godz. 8.00-18.00:

Łyse - nr 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14A, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 22A, 37, 37A, 52,

Lipniki - nr od 1 do 12.

godz. 8.30-10.30:

Ramiona,

Cierpięta - nr od 1 do 4, od 72 do 88, od 104 do 129,

Rupin - nr 54, 55.

11 października (piątek)

godz. 08.00-15.00:

Bogate - nr od 78 do 113,

Krysiaki - nr od 23 do 26, od 40 do 44.

godz. 9.00-16.00:

Grabówek

Pełna lista wyłączeń znajduje się na stronie www.pgedystrybucja.pl.

Wyświetleń: 4427 komentarze: 0
03.10.2019, 09:02r. Drukuj




Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter