poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

"Zwykłe - Niezwykłe" - kolejne fascynujące spotkanie kreatywnych kobiet (zdjęcia, wideo)

Za nami kolejne spotkanie Strefy Rozwoju Kobiet "Zwykłe - Niezwykłe", które po raz pierwszy połączone było z targami "(nie) zwykłe Expo". Temat spotkania brzmiał "Być kobietą z klasą: piękną i zorganizowaną", a imprezę prowadziły założycielki grupy: Monika Suchecka oraz Małgorzata Biedrzycka.

Spotkanie było poświęcone tematom o kobiecości oraz prezentacją, reklamą i wsparciem lokalnych działalności członkiń strefy "Zwykłych-Niezwykłych".

Reklama Zazwyczaj spotkania odbywają się w ostatni czwartek miesiąca, ale ogromne przedsięwzięcie wymagało większej ilości czasu, dlatego też odbyło się wyjątkowo w sobotę i trwało kilka godzin. Prelegenci w trakcie bloków motywacyjnych dzielili się wiedzą w zakresie rozwoju osobistego. Dzisiejszy świat zmusza kobiety by były wielozadaniowe. Prelegentki: Monika Suchecka, Lidia Tkaczyńska, Joanna Zielińska oraz Magdalena Stubba dzieliły się swoją wiedzą na tematy takie jak:

- zarządzanie czasem,

- sztuka savoir-vivre,

- "W szpilkach do celu, czyli jak buduję swoją niezależność jako kobieta",

- "W poszukiwaniu kobiecości".

Reklama Nie mogło zabraknąć promotorek, które kochają aktywność fizyczną: stowarzyszenia BBL - Biegam bo lubię oraz Adrianny Łady, właścicielki klubu Endorfina, które zarażały swoją pasją jaką jest sport. Zwieńczeniem spotkania był profesjonalny pokaz mody butiku Quiosque, przygotowany przez Marię Prusińską, który wywołał niesamowity aplauz wśród zebranych kobiet.

W trakcie przerw uczestniczki spotkania, korzystając z kącika kawowego, poczęstunku oraz drink baru, oglądały stoiska promujące lokalne usługi, wyroby "home made" oraz korzystały z porad kosmetycznych, edukacyjnych, rozwojowych, stylistycznych, wnętrzarskich, fitness itp. Wystawcami były kobiety, członkinie Strefy rozwoju kobiet "Zwykłe-Niezwykłe" które prowadzą w naszym mieście działalność gospodarczą. Można było zapoznać się z nowinkami z zakresu zdrowego odżywiania, mody, urody, edukacji, rozwoju osobistego oraz skorzystać z badania skóry, doboru odpowiedniej pielęgnacji czy porad stylistycznych.

Uczestniczki wyszły ze spotkania naładowane mnóstwem ilości pozytywnej wiedzy i wrażeń. Był to czas zdobycia wiedzy, poszerzenia kontaktów, poznania ciekawych ludzi i ofert, czas wspierania siebie nawzajem, czas dobrej zabawy i oderwania od szarej, zaganianej rzeczywistości. Powtarzając słowa jednej z prelegentek: "Tym różnią się niezwykłe od zwykłych kobiet, że robią pierwszy krok. Krok ku zmianie by być szczęśliwą”.

Wydarzenie odbyło się 28 września br. Kolejne spotkanie Zwykłych-Niezwykłych już 24 października br.

Zobacz zdjęcia:
Strefa Rozwoju Kobiet "Zwykłe - Niezwykłe"

Więcej zdjęć: Strefa Rozwoju Kobiet "Zwykłe - Niezwykłe"

Wyświetleń: 2639 komentarze: 0
03.10.2019, 09:34r. Drukuj
Powrót