wtorek, 16 kwietnia 2024 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Praca w "Mojej Ostrołęce"

Lokalny portal "Moja Ostrołęka" poszukuje pracownika na stanowisko specjalista ds. reklamy. Szukamy osoby ze znajomością charakterystyki internetu i mediów społecznościowych, która pomoże nam dotrzeć do nowych klientów z atrakcyjną ofertą promocji własnych usług i produktów.

Praca w "Mojej Ostrołęce" to stabilna możliwość rozwoju osobistego i podejmowania nowych wyzwań w zgranym i bardzo doświadczonym zespole. Szukamy osób ciekawych świata z zapałem do pracy, wysoką kulturą osobistą i lubiących kontakt z ludźmi.

ReklamaWiemy, że praca specjalisty ds. reklamy to specyficzne stanowisko, dlatego dopuszczamy możliwość współpracy w różnej formie: pełnego etatu, rozliczenia prowizyjnego lub B2B. Istnieje także możliwość łączenia różnych form. Nie wymagamy pracy w stałych godzinach i każdego dnia. Zachęcamy osoby zainteresowane stałą pracą jak również poszukujące dodatkowego dochodu.

Wymagania:

- doświadczenie w pośrednictwie sprzedaży reklam w mediach (niekoniecznie elektronicznych),

- wysoka kultura osobista,

- kreatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Mile widziana znajomość podstaw technologii internetowych, specyfiki typów i formatów banerów reklamowych.

ReklamaObowiązki:

- pośrednictwo w sprzedaży powierzchni reklamowej w serwisie "Moja Ostrołęka" i innych należących do tego samego wydawcy,

- utrzymywanie relacji z klientami,

- przedłużanie usług,

- rozbudowa oferty i zmiany w cennikach,

- przygotowywanie ofert.

Praca w biurze w redakcji "Mojej Ostrołęki" przy ul. Insurekcyjnej 6b lub zdalnie z możliwością swobodnego korzystania z pomieszczeń w redakcji. Na aplikacje czekamy do piątku 18 października.

ReklamaJak aplikować

Będzie nam niezmiernie miło spotkać Cię w siedzibie redakcji. Prosimy o udokumentowanie doświadczenia w pośrednictwie sprzedaży reklam oraz preferowanej formy zatrudnienia i wysokości zarobków (w tym wysokości prowizji).

Siedziba naszej redakcji otwarta jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00. Znajdujemy się na pierwszym piętrze budynku przy ul. Insurekcyjnej 6b tuż obok Ostrołęckiego Centrum Kultury. Więcej informacji w zakładce Redakcja.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez firmę PRO-NET Krzysztof Chojnowski z siedzibą w Ostrołęce dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego.

Zobacz zdjęcia:
Redakcja "Mojej Ostrołęki"

Więcej zdjęć: Redakcja "Mojej Ostrołęki"

Wyświetleń: 4839 komentarze: -
11:31, 07.10.2019r. Drukuj