sobota, 19 października 2019 r., imieniny Piotra, Pawła, Ziemowita

BRW

Aktualności

I Ostrołęckie Targi Książki Regionalnej

Miejska Biblioteka Publiczna im. Wiktora Gomulickiego zaprasza na pierwszą edycję Ostrołęckich Targów Książki Regionalnej. Wydarzenie będzie okazją do zaprezentowania dorobku literackiego w naszym regionie oraz prezentację wydawnictw z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.

Publikacje książkowe i inne, wydane w ciągu ostatnich latach, będzie można zaprezentować w czytelni biblioteki.

Reklama- Do udziału w targach zapraszamy wydawców z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Targi mają na celu prezentację wydawnictw regionalnych (książek, czasopism, e-booków, płyt i innych), które ukazały się w ostatnich latach, a ich tematyka dotyczy naszej małej ojczyzny. Mają one również umożliwić zakup regionaliów przez biblioteki publiczne, szkolne i inne, a także przez osoby prywatne - zaprasza biblioteka.

Instytucje, organizacje, a także osoby prywatne, które wydały w ostatnich dwóch latach publikacje książkowe, czasopisma lub e-booki i chciałyby zaprezentować swój dorobek, MBP prosi o zgłoszenie pod numerem tel.: (29) 764-21-51 wew. 36 lub e-mail: annanadwodna@mbpostroleka.pl

I Ostrołęckie Targi Książki Regionalnej odbędą się w czwartek 10 października 2019 r. w godz. 12.00-16.00 w czytelni MBP, ul. Głowackiego 42.

Odsłon: 569 komentarze: 0
09:01, 08.10.2019r. Drukuj

PROMOCJA

Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót