piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Nowy "stary" most w obiektywie Tomasza Mościckiego (zdjęcia)

W Galerii Ostrołęka odbył się wernisaż wystawy Tomasza Mościckiego, w ramach jedenastej edycji Ostrołęckiego Festiwalu Fotografii. Tegoroczne wydarzenie nawiązuje do jubileuszu 25-lecia współpracy zagranicznej z Meppen. Nie brakuje też wydarzeń towarzyszących związanych z Ostrołęką.

Jednym z zaplanowanych wydarzeń towarzyszących był właśnie wernisaż wystawy, którego głównym tematem stal się ostrołęcki "stary" most w ciągu drogi krajowej numer 61.

Reklama Przeprawa, wybudowana w latach 50-tych ubiegłego wieku, doczekała się gruntownej przebudowy i remontu. Ekipie budowlanej, która na moście pracuje niemal nieprzerwanie od początku 2018 roku, towarzyszy oko kamery i aparatu fotograficznego, dzięki którym dokumentowane były poszczególne etapy budowy.

Tomasz Mościcki spojrzał na budowę z nieco innej strony i na placu budowy poszukał kadrów, które obrazują nasz poczciwy most z całkowicie innej perspektywy. Jak przeprawę widzi autor prac zaprezentowanych podczas wernisażu w miejskiej galerii sztuki? Zdjęcia możesz obejrzeć w Galerii Ostrołęka przy pl. gen. Józefa Bema 14 (I piętro).

Zainteresowanych tegorocznym Ostrołęckim Festiwalem Fotografii odsyłamy do szczegółowego programu OFF 2019.

Wernisaż wystawy Tomasza Mościckiego odbył się w poniedziałek 7 października br.

Zobacz zdjęcia:
Wernisaż wystawy Tomasza Mościckiego

Więcej zdjęć: Wernisaż wystawy Tomasza Mościckiego

Wyświetleń: 1504 komentarze: 0
08.10.2019, 15:17r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter