piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Utrudnienia w ruchu na ulicy Wojska Polskiego w Łomży

Osoby, które w najbliższym czasie wybierają się do Łomży powinny liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym, spowodowanymi remontem ulicy Wojska Polskiego. Od 10 października zamknięty będzie odcinek tej drogi od ulicy Polowej do ulicy Sikorskiego. Utrudnienia potrwają do końca listopada.

Dotychczas ruch odbywa się jednokierunkowo od strony Ostrołęki. Władze miasta zalecają kierowcom objazdy poprzez ul. Nowogrodzką i Sikorskiego oraz Al. Legionów i ul. Sikorskiego, a dla tranzytowego ruchu ciężarowego omijanie Łomży.

Reklama - Prace na około 740-metrowym odcinku ulicy Wojska Polskiego rozpoczęły się w połowie sierpnia br. i potrwają do 29 listopada 2019 r. Ich zakres obejmuje przebudowę od podstaw konstrukcji jezdni na obciążenie KR5, wymianę krawężników na granitowe, odnowienie oznakowania oraz budowę nowego kanału deszczowego o średnicy 800 mm - informuje Łukasz Czech z kancelarii prezydenta miasta Łomży. 

Koszt inwestycji to 7,5 mln zł, z czego prawie 3,5 mln zł pochodzi z 10 proc. rezerwy ministra finansów przeznaczonej na drogi publiczne.

W związku z realizowaną inwestycją zmianie ulegną trasy autobusów MPK. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej www.mpklomza.pl.

Wyświetleń: 1067 komentarze: 0
09.10.2019, 15:18r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter