piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Seniorzy na przeglądzie artystycznym w Warszawie

Członkowie Dziennego Domu "Senior+" w Durlasach wzięli udział w II Przeglądzie Artystycznym Twórczości Osób Starszych w Warszawie. Wydarzenie było okazją do zaprezentowania swoich talentów i pasji. Seniorzy swoimi występami podbili serca zgromadzonej publiczności.

W przeglądzie wzięło udział ponad trzydzieści zespołów z województwa mazowieckiego.

Seniorzy i uczestnicy przeglądu zostali ciepło powitani przez gospodarzy uroczystości.

Reklama - Starość jest nieunikniona, o tym wiemy. Nie musi jednak ona oznaczać bierności, choroby czy samotności, wręcz przeciwnie - mówiła podczas uroczystości Elżbieta Bogucka, pełnomocnik zarządu województwa mazowieckiego ds. polityki senioralnej. 

Jako pierwszy poza konkursem wystąpił senior Janusz Sobolewski w piosence "Płynął strumyk". Na scenie zaprezentowała się także seniorka Alina Kowalska, która zebrała owacje na stojąco. Jej monolog przyprawił o łzy radości i śmiech wszystkich uczestników i gości.

- Uśmiechnięci i pełni wrażeń z dyplomami gratulacyjnymi w niedzielę w godzinach wieczornych wróciliśmy do domu z nadzieją, że za rok znów się spotkamy na już III Przeglądzie Artystycznym Twórczości Osób Starszych  - czytamy w relacji uczestników przeglądu.

II Przegląd Artystyczny Twórczości Osób Starszych odbył się w dniach 5-6 października w Warszawie.

Wyświetleń: 1197 komentarze: 0
10.10.2019, 09:24r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter