sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Godziny rozpoczęcia prac komisji wyborczych

W wyborach do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na 13 października 2019 r., głosowanie  w lokalach wyborczych odbywać się będzie od godz. 7.00 do godz. 21.00. Obwodowe Komisje Wyborcze czynności związane z przygotowaniem głosowania rozpoczną wcześnie rano.

Poniżej godziny rozpoczęcia prac komisji. Dla wyborców lokale będą czynne od godz. 7.00 do 21.00.

Reklama 1. OKW nr 1 o godz. 6.00,

2. OKW nr 2 o godz. 6.00,

3. OKW nr 3 o godz. 6.00,

4. OKW nr 4 o godz. 6.00,

5. OKW nr 5 o godz. 6.00,

6. OKW nr 6 o godz. 6.00,

7. OKW nr 7 o godz. 6.00,

8. OKW nr 8 o godz. 6.00,

9. OKW nr 9 o godz. 6.00,

10. OKW nr 10 o godz. 6.00,

11. OKW nr 11 o godz. 6.00,

12. OKW nr 12 o godz. 6.00,

13. OKW nr 13 o godz. 6.00,

14. OKW nr 14 o godz. 6.00,

Reklama 15. OKW nr 15 o godz. 6.00,

16. OKW nr 16 o godz. 6.00,

17. OKW nr 17 o godz. 6.00,

18. OKW nr 18 o godz. 6.00,

19. OKW nr 19 o godz. 6.00,

20. OKW nr 20 o godz. 5.45,

21. OKW nr 21 o godz. 6.00,

22. OKW nr 22 o godz. 6.00,

23. OKW nr 23 o godz. 6.00,

24. OKW nr 24 o godz. 6.00,

25. OKW nr 25 o godz. 5.45.

Ponadto:

Reklama 1. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 26 czynności związane z przygotowaniem głosowania rozpocznie o godz. 10.00, a lokal wyborczy otwarty

będzie od godz. 11.00,

2. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 27 czynności związane z przygotowaniem głosowania rozpocznie o godz. 11.45, a lokal wyborczy otwarty

będzie od godz. 12.00,

3. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 28 czynności związane z przygotowaniem głosowania rozpocznie o godz. 9.00, a lokal wyborczy otwarty

będzie od godz. 10.00,

4. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 29 czynności związane z przygotowaniem głosowania rozpocznie o godz. 11.30, a lokal wyborczy otwarty

będzie od godz. 12.00.

Wyświetleń: 1274 komentarze: 2
11.10.2019, 15:54r. Drukuj
Powrót


Stop ostatniej elektrowni węglowej @ 16:19, 11.10.2019

IP: 83.28...22

"To jest mecz o nasze życie" Wybieramy przyszłość w naszym mieście i regionie.

Nowoczesny doinwestowany szpital, ratujące życie czy ostatnia elektrownia węglowa w Polsce, która będzie truła i zabijała po cichu naszych bliskich, aż do 2073 roku.

Niezależni eksperci ostrzegają, że zanieczyszczenia emitowane przez elektrownię Ostrołęka C przez 40 lat jej funkcjonowania mogą spowodować nawet 2 tys. przedwczesnych zgonów, a koszty zdrowotne jej funkcjonowania oszacowano na 340–680 mln euro.

Ostatnia elektrownia węglowa w Polsce to śmierć i cierpienie całych rodzin strata bliskich

oraz

NOWOTWORY DZIECIĘCE - najczęstsze nowotwory u dzieci

Nowotwory dziecięce są drugą co do częstości przyczyną śmierci najmłodszych. Wszystko dlatego, że nowotwory u dzieci rozwijają się w błyskawicznym tempie i dają nieco inne objawy niż u dorosłych, co utrudnia postawienie wczesnej diagnozy. Sprawdź, jakie są najczęstsze nowotwory u dzieci.

Nowotwory dziecięce znacznie różnią się od tych, które występują u dorosłych. Przede wszystkim odmienna jest ich budowa histologiczna, co oznacza, że dają inne objawy niż nowotwory rozwijające się u dorosłych. Poza tym u dzieci nowotwór zwykle jest złośliwy (bardzo rzadko spotyka się łagodne zmiany) i bardzo szybko się rozwija.

U dorosłych czas podwojenia komórek nowotworowych wynosi średnio trzy miesiące, a u dzieci trzy tygodnie. Niecharakterystyczne objawy i szybki czas rozwoju nowotworów dziecięcych, a także rzadkość ich występowania (stanowią ok. 1 proc. wszystkich zachorowań) sprawiają, że postawienie wczesnej diagnozy jest niezwykle trudne, co zmniejsza szanse na wyleczenie i powrót do zdrowia.
Nowotwory dziecięce - najczęstsze nowotwory u dzieci

W Polsce co roku rozpoznaje się 1100-12000 nowych zachorowań na nowotwory dziecięce. Najczęstsze nowotwory u dzieci to białaczki, które stanowią średnio 35 proc. wszystkich nowotworów rozpoznawanych u dzieci w Polsce. Na drugim miejscu pod względem częstości występowania znajdują się nowotwory ośrodkowego układu nerwowego, które stanowią ok. 23 proc. wszystkich nowotworów. Trzecim pod względem częstości występowania nowotworem u dzieci są chłoniaki (ok. 10 proc.).

Głosujcie na opozycję (PSL-KUKIZ15, Zjednoczoną Lewicę, KO czy Konfederacje) , aby PIS wybudował nam nowoczesną elektrownie gazową, która będzie bezpieczniejsza dla życia i zdrowia mieszkańców Ostrołęki i okolic. Ostatnia w Polsce elektrownia węglowa będzie po cichu zabijała wszystkich bez względu na jego poglądy polityczne.

PIS wybory wygra bez ministra Tchórzewskiego, senatora Mamątowa i posła Czartoryskiego, ale przezes Kaczyński, premier Morawiecki może zmienić zdanie w sprawie budowy tej elektrowni, aby odzyskać zaufanie i poparcie swoich wyborców w Ostrołęce i okolicach.

Nie głosuję przeciw PIS głosuję przeciw ostatniej elektrowni węglowej i za nowoczesnym doinwestowanym szpitalem oraz nowoczesną elektrownią gazową taką jaka ma powstać w Grudziądzu.

Głosujmy na szpital nie na elektrownie @ 16:24, 11.10.2019

IP: 83.28...22

PIS dał 30 mln złotych na muzeum, które stoi wciąż zamknięte, a PSL robi wszystko od 12 lat, aby szpital w Ostrołęce nie zostal zamkniety.


Prawie 30 mln zł wyniosły inwestycje w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Ostrołęce, od momentu objęcia stanowiska w czerwcu 2018 roku przez Dyrektora Pawła Natkowskiego. Zakrojonych na tak dużą skalę i w takiej ilości inwestycji w Naszym szpitalu dawno nie było. Niebawem otwarty zostanie Oddział rehabilitacji kardiologicznej, wszystko wskazuje na to, że w dalszej kolejności, także jeszcze w tym roku zostanie uruchomiony Oddział okulistyczny. Na tym jeszcze nie koniec, w roku 2020 Szpital zamierza również zrealizować inwestycje na podobnym poziomie 30 mln zł. Są to bardzo dobre wieści dla mieszkańców Naszego regionu.

" nasza-rozmowa-z-dyrektorem-ostroleckiego-szp
itala-z-pawlem-rafalem-natkowskim "

W Ostrołęckim szpitalu oddziały pełne chorych pękają w szwach, szpital jest zadłużony, a jak tak dalej pójdzie to może nawet zostanie zamknięty, a na leczenie, wizyty czeka się miesiącami, wiele ludzi umiera, ponieważ nawet nie doczekały się pomocy. Tylko dzięki solidarności Polaków i prywatnych składek, udaje się ratować dzieci, a starsze osoby umierają. Leczenie jest drogie, a emerytury niskie i opodatkowane, brakuje leków, brakuje lekarzy i specjalistów.

Drastyczny wzrost zgonów Polaków.

"W ubiegłym roku zmarło 414 tys. mieszkańców naszego kraju, czyli o ok. 3 proc. więcej niż w roku poprzednim - wynika ze wstępnych danych Głównego Urzędu statystycznego". "To niechlubny rekord"

Dlaczego kolejki do lekarzy są coraz dłuższe. "To są prawdziwe statystyki"

"dluzsze-kolejki-do-lekarzy-jak-pis-wywiazal
- sie-z-obietnic-wyborczych"


Dlaczego za rządów PiS leki ratujące życie trafiały za granicę?

"mafie-lekowe-i-brak-lekow-w-aptekach-report
az-superwizjera"

Pacjent onkologiczny w Polsce. Jak działa dla niego system ochrony zdrowia

pacjent-onkologiczny-w-polsce-jak-dziala-dla
-niego-system


Codziennie słyszymy, że nigdy w Polsce nie było aż tak dobrze, a tyle Polaków umiera. Nie chcemy umierać przez ostatnią elektrownie węglową, pacjenci onkologiczni umierają czekając na leczenie, leki i pomoc.

Nie chcemy, aby nasi najbliżsi chorowali i cierpieli, chcemy, aby rząd nie budował ostatnie elektrowni węglowej w Polsce. Zycie naszych bliskich jest bezcenne dla każdego z nas. Nie głosuję na listę PIS. Minister Tchórzewski, Senator Mamątow, Poseł Czartoryski muszą odejść, aby następny rząd wstrzymal budowę ostatniej elektrowni węglowej i postawił Nam nowoczesną gazową tak jak w Grudziadzu czy innych regionach Polski. Mieszkańcy Ostrołęki i okolic nie chcą być ostatnim eksperymentem skutków trujących emisji spalin, pyłówm metali cieżkich elektrowni węglowej pochodzacych z węgla importowanego z Rosji. Głosujac na lokalnych polityków, głosujesz więcej zgonów i więcej chorych, których nie ma gdzie leczyć, gdyż oddziały szpitalne są przepełnione w Ostrołęce i okolicach.

Głosuj na kandydata z PSL

sejm

6. NATKOWSKI Paweł Rafał, dyrektor szpitala


senat

NALEWAJK Tadeusz, PSL


Nowoczesny dobrze wyposażony szpital, zdrowie i życie mieszkańców, naszych najbliższych najważniejsze.

Wybieram szpital ratujący życie. Niż ostatnią elektrownię węglową, która jest cichym zabójcą.

Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter