sobota, 24 października 2020 r., imieniny Marcina, Rafała, Arety

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Natalia Kukulska w Ostrołęce. Posłuchaj wywiadu (zdjęcia, wideo)

Multimedialne Centrum Natura zaprosiło we wrześniu ostrołęczan na wyjątkowy koncert Natalii Kukulskiej. Jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek zaprezentowała swoje najpopularniejsze utwory. Po występie Staszek Orłowski przeprowadził z artystką ciekawy wywiad.

Natalia Kukulska opowiedziała o emocjach po koncercie w Ostrołęce, życiu rodzinnym czy relacji małżeńskiej. Zdradziła też plany na przyszłość.

- Jak emocje po dzisiejszym koncercie, jak energia? - zapytał Staszek Orłowski.

Reklama - Było fajnie i sympatycznie. Bardzo lubię śpiewać w kameralnych salach. Wtedy wszyscy są zdarci z przestrzeni, z dystansu. Widać oczy, wszystkie twarze, można z nich czerpać i jest komu dawać - odpowiedziała Natalia Kukulska.

- Jesteśmy w Multimedialnym Centrum Natura. Jak poznałyście się z Dorotą i jak zaczęła się wasza współpraca? - zapytał prowadzący.

- Nasz współpraca zaczęła się od Drabiny Rozwoju, czyli fundacji, którą Dorota założyła dawno temu. To było jakieś 18 lat temu. Nasza znajomość jest już dojrzała - zażartowała.

Staszek Orłowski zapytał też o to, jak wyglądało życie małej Natalii w domu pełnym muzyki?

- Nie pamiętam tego, kiedy zdecydowałam, że będę się tym zajmowała. W naszym domu muzyka była tłem do wszystkiego. Całe życie mojego taty było związane z muzyką. To było fajne, np. wracałam z przedszkola czy ze szkoły i w tle słyszałam piosenki, które powstają - stwierdziła. - Największym plusem było to, że poznałam dużo fajnych osób, które na pewno rozwinęły moją wyobraźnię, jako przyszłej artystki zajmującej się muzyką. Cieszę się, że mogłam z nimi obcować. Te osoby, które były dla świata zewnętrznego gwiazdami, były często dla mnie z najbliższego otoczenia.

Reklama - Masz jednego męża w odróżnieniu od innych gwiazd. Jaka jest recepta na taki związek, gdzie jesteście razem w domu i razem w pracy? - zapytał Staszek Orłowski.

- Razem trenujemy, jeździmy na wakacje, mamy wspólne problemy, życie, ale każdy ma też swój świat. Na pewno trzeba się kochać i mieć do siebie szacunek - podkreśliła Natalia

Piosenkarka zdradziła też plany na przyszłość, m.in. przygotowuje płytę symfoniczną.

Natalia Kukulska to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Producentka, współkompozytorka, autorka tekstów. W swojej dorosłej karierze nagrała 9 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 11 nominacji do nagrody Fryderyk.

Koncert Natalii w Ostrołęce odbył się w piątek 20 września. Materiał wideo zrealizowała Spółdzielnia Socjalna "Kele".

Fot. kadr z nagrania/eTV Kele

Wyświetleń: 3856 komentarze: 0
13.10.2019, 07:07r. Drukuj
Powrót


Reklama

Oclean
LUSAR
Carpexim
Bowling
PWSIP
IdealLine

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Kangurek
Neo
HydroDev
Ynet.pl
Sklep Enter