sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Wieczór wyborczy na żywo. Wyniki, zdjęcia, wideo, relacje, wypowiedzi

Zapraszamy na wieczór wyborczy z Moją Ostrołęką. Do późnej nocy będziemy relacjonować przebieg niedzielnych wyborów w Polsce z naciskiem na nasz region. Nie zabraknie ciekawostek, wspomnień i informacji na żywo o wynikach kandydatów z Ostrołęki i powiatu.

Każdy wieczór wyborczy to bardzo ważna chwila dla naszej redakcji i ogromny test serwerów. Trzymajcie kciuki za wydajność serwerowni, aby nie przegapić wyborczych ciekawostek, które dziś przygotowaliśmy. Według statystyk obecnie nasz portal odwiedza około 1000 internautów. W szczycie spodziewamy około 4 tys. użytkowników online. Rekordowy wieczór wyborczy - rok temu - przyciągnął do nas ponad 7 tys. czytelników online w szczycie oglądalności, a przez cały wieczór kilkadziesiąt tys. osób.

Reklama Artykuł będzie aktualizowany na bieżąco przez kilka najbliższych godzin. Przytoczymy wyniki sondażów exit poll, wydarzenia z kampanii wyborczej, cofniemy się także w czasie, posłuchamy muzyki. Zostańcie z nami.

Dziękujemy za wstrzemięźliwość w komentowaniu w czasie ciszy wyborczej. Przypominamy, że zakaz agitacji obowiązuje do godz. 21.00. W tym artykule do późnych godzin nocnych będziemy Państwu relacjonować niedzielne wybory. Zapytamy kandydatów czy są zadowoleni z woli wyborców. Artykuł będzie aktualizowany co kilkanaście minut.

Aktualizacja, godz. 20.29

Tradycyjnie zaczynamy od muzyki. Z okazji 25-lecia festiwalu Pol'and'Rock (dawniej Przystanek Woodstock) organizatorzy przypominają fragmenty dawnych koncertów. Zobaczcie jak w 1998 roku w Żarach zespół Tilt zagrał utwór "Nie wierzę politykom". Wiele haseł w dawnej muzyce wciąż jest aktualnych.

Aktualizacja, godz. 20.36

Zdecydowanie najlepsza polska piosenka ostatnich lat o polityce. Utwór "Nie mówię kto" Piotra Bukartyka przypominamy w każdy wieczór wyborczy. Nie mogło go zabraknąć także dzisiaj.

Aktualizacja, godz. 20.40

Koledzy z portalu OstrowMaz24.pl także prowadzą wieczór wyborczy. Mieszkańców sąsiedniego powiatu zapraszamy do zaprzyjaźnionego serwisu.

Aktualizacja, godz. 20.44

Cisza wyborcza nie będzie przedłużona. Lokale wyborcze zostaną zamknięte dokładnie o godz. 21.00. Do poznania sondażowych wyników wyborów pozostało zaledwie kwadrans.

Reklama Aktualizacja, godz. 20.52

Wszystko wskazuje na to, że frekwencja w tegorocznych wyborach będzie wyjątkowo wysoka. Do godz. 17.00 w Ostrołęce do urn wybrało się 44,61 proc. uprawnionych do głosowania. To o ponad 4 proc. więcej niż w 2015 roku. Tegoroczny wynik to duża mobilizacja mieszkańców, niemal identyczna jak przed rokiem w trakcie pierwszej tury wyborów samorządowych.

W Ostrołęce najchętniej głosowali mieszkańcy os. Dzieci Polskich. W lokalu wyborczym w Przedszkolu Miejskim nr 13 wydano 49,87 proc. kart do głosowania. Najniższą frekwencję odnotowano w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Hallera. Do urn wybrało się tylko 37,88 proc. uprawnionych.

W powiecie ostrołęckim do godz. 17.00 głos w wyborach oddało 41,97 proc. uprawnionych do głosowania. Najchętniej w wyborach wzięli udział mieszkańcy gmin Troszyn (46,64 proc.), Rzekuń (46,38 proc.) i Olszewo-Borki (44,64 proc.). Najniższą frekwencję odnotowano w gminach Łyse (38,33 proc.), Goworowo (38,38 proc.) i Kadzidło (39,75 proc.).

Więcej o frekwencji: Wysoka frekwencja w Ostrołęce (aktualizacja)

Aktualizacja, godz. 21.00

Prawo i Sprawiedliwość wygrywa wybory. Według sondażu przedstawionego przez TVN24 Prawo i Sprawiedliwość uzyskało 43,6 proc. głosów. Drugie miejsce zajęła Koalicja Obywatelska z wynikiem 27,4 proc. Trzecie miejsce dla Lewicy - 11,9 proc. W Sejmie będzie jeszcze PSL - 9,6 proc. oraz Konfederacja - 6,4 proc.

Aktualizacja, godz. 21.05

Mało kto dziś pamięta jak wyglądała polska polityka na po przemianach. W 1992 roku ówczesny poseł Leszek Moczulski rozszyfrował skrót PZPR. Lewicowi politycy poczuli się obrażeni i opuścili salę obrad.

Aktualizacja, godz. 21.07

Według sondażowych wyników wyborów PiS może liczyć na 239 mandatów, KO  na 130, Lewica wprowadzi 43 posłów, PSL - 34, a Konfederacja 13.

Aktualizacja, godz. 21.10

O porządną analizę komitetów wyborczych pokusili się autorzy facebookowego profilu "Make life harder". Tekst niektórych bawi do łez, ale puenta już nie jest zabawna. Czytamy bowiem, że "istota demokracji polega na tym, żeby raz na jakiś czas wykonywać pozorne ruchy, dzięki którym możemy podtrzymywać złudzenie, że mamy na cokolwiek wpływ. Wybierzcie mądrze, to i tak nie ma znaczenia. Po czterech latach okazuje się, że jednak ma. Do zobaczenia przy urnie".

 

Już w niedzielę wybory parlamentarne, które zdecydują o przyszłości świata. Z tej okazji nie mogło zabraknąć naszego...

Opublikowany przez Make life harder Środa, 9 października 2019

 

Aktualizacja, godz. 21.14

Nieoczekiwanie w ostatnim dniu kampanii wyborczej na kładce nad ul. Traugutta w Ostrołęce zawisł prowokacyjny baner. Kandydatem partii Plis to Gregor Makowicki, który startuje z 17 miejsca na liście. Wiadomo, że chodzi o Grzegorza Makowieckiego, którego w rzeczywistości nazwisko znalazło się na listach Prawa i Sprawiedliwości pod numerem 17. Nie wiadomo czy autor banera nie lubi się z Makowieckim, a zdjęcie kreskówkowej postaci przypominającej małpę miała wyśmiać kandydata, który przez całą kampanię nie pojawił się w mediach. Być może wybór był przypadkowy.

Warto jednak wspomnieć o karierze Grzegorza Makowieckiego, który jeszcze rok temu był prezesem Ostrołęckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Po przegranych przez PiS ubiegłorocznych wyborach samorządowych stracił stanowisko w OTBS i szybko znalazł posadę w spółce Energa Elektrownie Ostrołęka. Jego żona Ewa też miała szczęście. Pracowała w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ostrołęce, następnie w ostrołęckim ratuszu w referacie działalności gospodarczej. Z ratusza trafiła - tak jak mąż Grzegorz - do spółki Energa. Przecież to nie jest nepotyzm.

Aktualizacja, godz. 21.17

Lewica wraca do Sejmu. Co wspólnego mają Biedroń, Zandberg i Czarzasty? Lewicowa koalicja może rozpaść się po wyborach szybciej niż powstała.

Aktualizacja, godz. 21.20

Absolutnym hitem był w tej kampanii wyborczej spot promujący Konfederację. Oto w rytmach disco polo i drogim samochodzie występuje m.in. Janusz Korwin-Mikke. Polityk, który przed kamerami telewizyjnymi publicznie oczernia płeć piękną, na teledysku całuje młodą kobietę w rękę. Świat wywrócił się do góry nogami.

Reklama Aktualizacja, godz. 21.23

Przewidywana frekwencja w niedzielnych wyborach jest rekordowa. Sondaż IPSOS przewiduje, że do urn poszło 61,1 proc. uprawnionych do głosowania.

Aktualizacja, godz. 21.26

Polska polityka to źródło lęków i strachu. Platforma Obywatelska w przeszłości straszyła PiS-em, a teraz Prawo i Sprawiedliwość straszy Grzegorzem Schetyną. W serwisie YouTube "wyborczy sen" obejrzano około 200 tys. razy.

Aktualizacja, godz. 21.30

Polska jest supermocarstwem, ale nie w oczach Grzegorza Schetyny i polityków startujących z list Koalicji Obywatelskiej. Spot który w serwisie YouTube obejrzano niemal 200 tys. razy prezentuje rodzinę, która dziękuje za 500+, ale stwierdza, że "na taką Polskę" już nie chce głosować.

Aktualizacja, godz. 21.35

Niemal całkowicie zapomniany został już były poseł Andrzej Kania, który zmienił barwy z Platformy Obywatelskiej na ugrupowanie Jarosława Gowina. Niewykluczone, że Kania nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i w przyszłości będzie chciał znów zasiąść w ławach poselskich. Do ostatnich godzin przed ogłoszeniem list wyborczych zastanawialiśmy się, czy były poseł PO nie pojawi się na listach Zjednoczonej Prawicy. W tych wyborach tak się nie stało. Oprócz Arkadiusza Czartoryskiego startował z list prawicy Bartosz Pawelczyk, syn skompromitowanego byłego komendanta ostrołęckiej policji, któremu z dnia na dzień pracę dał były prezydent Janusz Kotowski, co zaowocowało kolejnym skandalem. Bartosz Pawelczyk w podzielonych strukturach PiS uważany jest za zagrożenie dla Czartoryskiego. Bardzo ważne jest bowiem nie to czy polityk zostanie posłem (bo przy obecnych notowaniach PiS mandat uzyskać jest łatwo), lecz z jakim dokładnie wynikiem. Jeśli okaże się, że posłowi z Ostrołęki spada poparcie np. na rzecz młodego Pawelczyka, zostanie to skrupulatnie odnotowane w siedzibie przy Nowogrodzkiej.

Reklama Aktualizacja, godz. 21.40

Czy ktoś słyszał o konwencji PiS w Ostrołęce? Okazuje się, że takowa odbyła się w sali bankietowej Alicja na os. Stacja. Lokalni politycy Prawa i Sprawiedliwości nie mają się jednak czym chwalić. Frekwencja była bardzo słaba, celowo nie zaproszono mediów. Po przegranych w ubiegłym roku wyborach samorządowych struktury PiS osłabiły się. Blask w mieście gaśnie, ale w skali kraju partia wciąż cieszy się największym poparciem Polaków.

Pozostałe komitety nie zaprezentowały się w Ostrołęce. Kampania wyborcza była wyjątkowo nudna. Do Ostrołęki ze znanych polityków przyjechał tylko były prezydent Bronisław Komorowski. Żaden (!) z kandydatów z Ostrołęki i regionu nie zorganizował otwartego spotkania z mieszkańcami.

Aktualizacja, godz. 21.45

Ostrołęczanin Bartosz Truszkowski podczas dzisiejszego głosowania. Kandydował do Sejmu z list Koalicji Obywatelskiej. Jest przewodniczącym lokalnych struktur rozpadającej się partii .Nowoczesna.

Aktualizacja, godz. 21.50

Jakub Żmudziński, ostrołęczanin, to kandydat Konfederacji. Na mandat nie ma szans, ale sukces partii, jeśli się potwierdzi, będzie ogromny. Sondażowe wyniki wyborów wskazują, że Konfederacja zdobyła ponad 6 proc. głosów.

Aktualizacja, godz. 22.05

Za chwilę pierwsze powyborcze komentarze m.in. posła Arkadiusza Czartoryskiego, Mariusza Popielarza, Bartosza Pawelczyka, Bartosza Truszkowskiego i Jakuba Żmudzińskiego, Marian Krupiński.

Aktualizacja, godz. 22.15

W sieci w ostatnich tygodniach ponownie rozpowszechniany był znakomity wiersz popularnie nazywany "Nie zagłosuję na Jarka". Autorstwo przypisywane jest niesłusznie zmarłemu Wojciechowi Młynarskiemu. Wiersz napisał Wojciech Dąbrowski.

Aktualizacja, godz. 22.40

Co sądzą o sondażowych wynikach wyborów kandydaci z naszego regionu? Czy są zadowoleni i czy liczą na mandat. O wypowiedź poprosiliśmy posła Arkadiusza Czartoryskiego, Mariusza Popielarza, Bartosza Pawelczyka, Bartosza Truszkowskiego Jakuba Żmudzińskiego i Mariana Krupińskiego.

Czytaj: Tylko u nas: pierwsze powyborcze komentarze lokalnych polityków

Aktualizacja, godz. 22.55

Dziękujemy za udział w wieczorze wyborczym. Od rana będziemy publikować spływające z poszczególnych obwodów głosowania oficjalne wyniki wyborów.

Wyświetleń: 16193 komentarze: 97
13.10.2019, 20:26r. Drukuj
Powrót


Dzbenin pozdrawia @ 20:34, 13.10.2019

IP: 5.173...175

Dajcie ona by tak chciała

niuniek @ 20:45, 13.10.2019

IP: 178.42...177

A co mi tu pokazujecie jakiś szarpidrutów. Może jakąś pieśń patryiotyczną.

Ffg @ 20:45, 13.10.2019

IP: 94.254...223

Won peee

Ja @ 21:06, 13.10.2019

IP: 188.146...194

Brawo PiS

😉 @ 21:07, 13.10.2019

IP: 79.191...184

Super.💪

lol @ 21:08, 13.10.2019

IP: 178.213...13

Juz sie zaczyna zaklinanie rzeczywistosci laughing
Zabraknie do samodzielnego rzadzenia? Nie znacie sie na tym ani troche laughing laughing laughing

Jarosław @ 21:08, 13.10.2019

IP: 89.65...210

Kowalski jak tam?:):). Chciałbym zobaczyć Twoja gębę teraz:)

do @ 21:08, 13.10.2019

IP: 83.28...159

PiS nie bedzie sam rzadzil??? niektorym to na reke

do @ 21:09, 13.10.2019

IP: 83.28...159

ciekawe kto pierwszy zacznie ub?????

Kasssstaa @ 21:10, 13.10.2019

IP: 79.185...42

Ludzie pomyślcie co robicie

essacito @ 21:11, 13.10.2019

IP: 85.234...212

pogchampika nie ma

. @ 21:12, 13.10.2019

IP: 185.135...55

239 to mniej jak połowa z 460?
Wy się może zajmijcie źle zaparkowanymi samochodami i obrzydzeniem budowy elektrowni :D

OSTR @ 21:13, 13.10.2019

IP: 178.235...81

Co za glupoty tu piszo .PIS wygral wybory do samodzielnego rzadzenia

prokurator Dziura w pupie @ 21:15, 13.10.2019

IP: 185.166...17

smutek i rozpacz, panie Boże chroń nas od zła PiSowskiego

Adrian Sączek @ 21:15, 13.10.2019

IP: 85.234...212

+1 dla prokuratora

nieradiomaryjny jest tańszy o 350 zł miesięc ... @ 21:15, 13.10.2019

IP: 188.147...247

Podział mandatów
PiS 239
Ko 130
Lewica 43
PSL 34
Konferencja 13

Adrian Sączek @ 21:16, 13.10.2019

IP: 85.234...212

pogchamp dla lewicy

😂 @ 21:20, 13.10.2019

IP: 79.191...184

To się teraz zacznie dziać w Ostrołęce he he.💪👍🌞

do nieradiomaryjny "nam się należy" @ 21:22, 13.10.2019

IP: 83.28...146

55,3% Polaków głosowało przeciw PiS

asd @ 21:24, 13.10.2019

IP: 185.166...157

to nie spot wyborczy, tylko klip Konfederacji. No i pan Janusz nigdy nie obraża kobiet ;) nie wciskajcie ciemnoty

ketuks @ 21:25, 13.10.2019

IP: 37.47...18

PiS traci władzę, do rządzenia potrzebuje koalicjanta a to zwiastuje ostre rodeo w nadchodzącej kadencji tongue

ketuks @ 21:26, 13.10.2019

IP: 37.47...18

od początku twierdziłem że samodzielne rządy PiS to wypadek przy pracy przez brak Lewicy w Parlamencie

kolo @ 21:27, 13.10.2019

IP: 83.28...121

Większość w tym kraju to ludzie niewykształceni, czego za tem oczekiwać. Sprzedają się jak dzifffki jedni za pińcet plus,inni za emeryturę plus i ch.. wie za co jeszcze. Idziemy śladem greków, oni też rozdawali, co wybory to coraz więcej. O konsekwencjach myśli garstka. To się kiedyś skończy a wtedy Janusz z Grażyną głośno zapłaczą :)

do ketuks @ 21:27, 13.10.2019

IP: 5.173...8

Naucz się liczyć 239 mandatów PiS daje większość w 460 osobowym parlamencie

do ketuks @ @ 21:28, 13.10.2019

IP: 83.28...146

Jarkowi zrzedła mina, nie mają koalicjanta. Jak chcą rządzić? I nie wiadiadomo kto ma senat.

ketuks @ 21:29, 13.10.2019

IP: 37.47...18

czekamy do końca na ostateczne wyniki i trzymamy kciuki

Berda @ 21:30, 13.10.2019

IP: 37.248...68

Ciemny lud wybrał to samo co było.

Egon @ 21:32, 13.10.2019

IP: 5.173...115

Tępaki w tej Polsce wyjdzie wszystko za 4 lata jak będziecie spłacać nie swoje zadłużenie.

Paweł @ 21:32, 13.10.2019

IP: 95.49...17

Ludzie ktoś z was miał w podstawówce matematykę ? 239 mandatów w sejmie to samodzielne rządy. Nie potrzebują koalicjantów !

ube @ 21:32, 13.10.2019

IP: 83.28...8

kodziarze i pormo same zarosniete stare gęby

do ketuks @ @ 21:33, 13.10.2019

IP: 83.28...146

Najważniejsze, że wiekszość Polaków głosowała na opozycję i partia PIS nie może zmienić konstytucji.

ketuks @ 21:34, 13.10.2019

IP: 37.47...18

43% daje większość PiS laughing laughing laughing 49% reszta (bez Konfederacji)

Jyf @ 21:35, 13.10.2019

IP: 94.254...144

Tylko nie PIS. Polacy sprzedani za 500+. Wstyd i hańba. Będą żałować Ci co głosowali jak chleb. Będzie po 5 ZŁ a paliwo po 7 zł. Ale cóż Polska tak chciała.

nieradiomaryjny jest tańszy o 350 zł miesięc ... @ 21:35, 13.10.2019

IP: 188.147...236

Wybory 2015

235 138 42 28 16
PiS PO K’15 .N PSL

Jaroslaw @ 21:35, 13.10.2019

IP: 89.65...210

Kowalski jak tam humorek?:). Nie tak dawno pisałeś, że PIS przegra?:):).

do ketuks @ 21:36, 13.10.2019

IP: 5.173...8

Ketuks ale jesteś głąbem, przelicz to na mandaty a nie procenty:)

do jyf @ 21:36, 13.10.2019

IP: 185.166...157

paliwo po 7? Dycha to minimum

ketuks @ 21:37, 13.10.2019

IP: 37.47...18

Orły, sokoły w 89 roku , każdy miał być kapitalistą a jak przyszło co do czego to pelikany skończyły na zasiłku 500+ laughing laughing laughing

ketuks @ 21:38, 13.10.2019

IP: 37.47...18

liczenie głosów się jeszcze nie skończyło

nieradiomaryjny jest tańszy o 350 zł miesięc ... @ 21:38, 13.10.2019

IP: 188.147...236

ketuks, to niech rządzą ci, którzy dostali 49 procent, jeśli prawnie mogą. Niech organizują rząd jeśli mogą, a jeśli nie mogą, to siedź cicho.

ketuks @ 21:43, 13.10.2019

IP: 37.47...18

tak samo Wy siedźcie cicho jak nie macie nawet wstępnych wyników z komisji wyborczej tylko z sondażowni, ja obstawiam że opozycji urośnie jeszcze a pis-owi spadnie

nieradiomaryjny jest tańszy o 350 zł miesięc ... @ 21:44, 13.10.2019

IP: 188.147...236

do nieradiomaryjny "nam się należy" ,
Cyt.
"55,3% Polaków głosowało przeciw PiS"

Niech wybrani przez przeciwników PiS utworzą rząd, jeśli mogą. A jeśli nie mogą, to niech siedzą cicho.

jarek @ 21:44, 13.10.2019

IP: 5.173...26

ja to wytrzymam ten nacisk...chleb ukradnę zatankuje ucieknę ...a ciekawe co na to Ci co biorą te 500plus....kupią parę win a dzieci dalej będą chodzić usmarkane..patologia w kraju ...kto nie pracuje won...do pracy nie gałęzie wyciągać a kolejka pod opieką co raz większa...rodzinami nieroby stoją...ŻE SIĘ KUR....NIE WSTYDZĄ !!!

...... @ 21:48, 13.10.2019

IP: 79.191...184

Tutaj 90% komentarzy to są tu takie osoby że(nie mam słów....) mordy opadły tym anty PiS.he błahahahaha

nieradiomaryjny jest tańszy o 350 zł miesięc ... @ 21:49, 13.10.2019

IP: 188.147...236

ketuks, i po co piszesz, że ktoś ma więcej, jeśli rządu nie potrafi utworzyć? Mamy na razie takie wyniki wyborów i je analizujemy.

Po co takie durne wpisy:

cyt.
"43% daje większość PiS laughing laughing laughing 49% reszta (bez Konfederacji)"

Jeśli mogą rządzić ci, co mają 49 procent to niech utworzą rząd, a jeśli nie mogą, to niech dadzą rządzić PiS.

. @ 21:50, 13.10.2019

IP: 79.191...184

Jeden pie...rd...oln...ie głupotę a wszyscy powtarzają głą...by.

No @ 21:53, 13.10.2019

IP: 5.173...229

Brawo PiS.

do jarek @ 21:53, 13.10.2019

IP: 79.191...184

Pewnie stoisz w tych kolejkach i jesteś jednym z nich,he jak tak dobrze wiesz jak jest, głupio-mądry bez swojego zdania.he

Do jarek @ 21:54, 13.10.2019

IP: 178.235...139

No nie sądzę ze 500 plus biorą tylko Ci co nie pracują... Teraz każdemu się należy i każdy bierze.. Jeżeli jesteś temu przeciwny to nie bierz i Twoja rodzina również... Każdy kto jest przeciwny PiSowi niech nie korzysta z 500 plus i tyle... Ja z mężem oboje pracujemy mamy małe dziecko a mimo to 500 plus na pomaga.. A Ty pamiętaj nie bierz i swoim bliskim powiedz zeby nie brali...

obronca RP @ 21:54, 13.10.2019

IP: 185.166...17

No, czlowieku co ty tam wiesz idioto zginiemy wszyscy

szczecin @ 21:58, 13.10.2019

IP: 83.28...8

obydwaj pacany zajciete

Do 178.235...139 @ 21:58, 13.10.2019

IP: 79.191...184

To Prawda....Dokładnie.😉👍to pewnie piszę tak osoba jak pewnie tu połowa osób gówniarzy bez swojego zdania.😂

😆 @ 22:04, 13.10.2019

IP: 79.191...184

Śmiać mi się chce z tych wszystkich anty PIS.....

do jarek do jarek @ 22:05, 13.10.2019

IP: 5.173...26

Wstydziłbym się brać a wy obydwoje z mężem....obydwoje chyba pracujecie .....chyba jako parobkowie u chłopa jak wam dwie wypłaty mało....ja to nie muszę nic nikomu mówić...wystarczy zrobić sondaż kto głosuje na PIS....same tępoty i ciemnota..bo ludziom kreatywnym nie musi nikt pomagać wystarczy by nikt nie przeszkadzał..pozdrawiam .. smile

Do do 178.235...139 @ 22:07, 13.10.2019

IP: 178.235...139

No niestety zapewne tak jest ze większość madrzacych się osób to mlodziaki którzy dzieci nie maja i zycia nie znają.. Przeczytaja coś ta w necie i się madrza..

ipp @ 22:08, 13.10.2019

IP: 5.173...8

Jak zwykle przeciwnicy PiS i 500+ potrafią tylko wyzywać i obrażać, każdego potraficie nazywać tylko tępakami i ciemnotą. Jesteście malutcy i żałośni:)

wyborca @ 22:11, 13.10.2019

IP: 31.41...214

co baranie nie obejrzałers tvn ze piszesz takie bzdety napisali pokazali 239 a buc dalej swoje moze prokurator z wrocławiaa dołoz jak temu ot wat kzał oddac 100kg złota

Do ipp @ 22:12, 13.10.2019

IP: 79.191...184

To prawda szkoda słów na nich, 😂kładę się spać bo trzeba rano wstać a oni niech sobie zostaną jak nie mają co zrobić ze swoim życiem.he
Takie właśnie jest społeczeństwo anty PiS.he
Koniec.BRAWO PiS.

do @ 22:12, 13.10.2019

IP: 83.28...159

ublizanie nigdy nie skonczy sie

Do Jarek do Jarek do jarek @ 22:13, 13.10.2019

IP: 178.235...139

No niestety nie jako parobkowie... Wiesz jak się mieszkanie bądź dom dostaje od rodziców to można sobie fikac.. Gorzej jakbyś musiał na wszystko sam zapracować.. Wziąć kredyt zeby mieć dach na glowa
. Zazwyczaj jest tak ze madrza się najbardziej Ci co wszystko dostają a nie zapracowali sami. Pozdrawiam 👍👍💪💪

do ipp @ 22:14, 13.10.2019

IP: 5.173...26

Malutcy to wy jesteście skoro urządza was 500zł....tylko szkoda że tak mało...kosztujecie wink

Prezes @ 22:15, 13.10.2019

IP: 2a00:f41...1d53

TVN jest anty PiS.

do @ 22:15, 13.10.2019

IP: 83.28...159

kler pedofi paliwo drogie kapusta droga Konstytucja nie przestrzegana walka z Kosciolem ub??ciag dalszy

hej @ 22:15, 13.10.2019

IP: 83.28...8

PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA BRAWO PIS

do @ 22:17, 13.10.2019

IP: 83.28...159

donosy i niema praworzadnosci a w francji iw n?? jest

do @ 22:19, 13.10.2019

IP: 83.28...159

pietruszka ???droga

Do do ipp @ 22:20, 13.10.2019

IP: 178.235...139

Heh zapewne i Ty korzystasz tylko wstyd Ci się przyznać.. Najwidoczniej dostałeś jakiś stołek i zarabiasz gruby hajs skoro takie rzeczy wypisujesz.. Jeżeli 500 zł jest dla Ciebie mało to miesięcznie te 500 zł oddaj na cel charytatywny i będzie git skoro to są takie grosze to myślę ze dla Ciebie to nie problem.

do @ 22:21, 13.10.2019

IP: 83.28...159

kiedy skonczy sie ublizanie i wyzywanie nasz wyborcow popierajacych PiS kiedy kiedy skonczy sie walka z Kosciolem kiedy

do @ 22:24, 13.10.2019

IP: 83.28...159

prosze uszanowac wyniki Demokratycznych Wyborow -do wszystkich jak do PiS i PO nie wyzyzywajcie sie nawzajem

do ide spac @ 22:33, 13.10.2019

IP: 83.28...159

Spokojnej nocy dla Wszystkich milych spotkan Rodzinnych bez sprzeczek i troche wiaryw ????

Do ketuks @ 22:39, 13.10.2019

IP: 178.235...102

"Orły, sokoły w 89 roku , każdy miał być kapitalistą a jak przyszło co do czego to pelikany skończyły na zasiłku 500+"

500+ to nie zasiłek. 500+ to świadczenie wychowawcze, mające na celu częściowe pokrycie kosztów związanych z wychowaniem dzieci.

Masz dzieci? Kibla lub gazety nie zapłodnisz, więc nie znasz tych kosztów związanych z wychowaniem dzieci.

smok @ 22:40, 13.10.2019

IP: 178.235...241

błehehe, poplatfusowe sieroty znowy wtopiły i nie będzie kręcenia lodów. laughing

True @ 22:53, 13.10.2019

IP: 188.146...206

Czy polska gospodarka wytrzyma dalsze rządy PiSu?
Rozdajmy to co zarobiliśmy.

nieradiomaryjny jest tańszy o 350 zł miesięc ... @ 23:09, 13.10.2019

IP: 188.146...3

True, takie samo pytanie było po poprzednich wyborach. Komu innemu chcesz rozdawać to co zarobiliśmy?

do True @ 23:10, 13.10.2019

IP: 109.241...46

Czy ci ktos nakazal placic characz na swiadczenia 500+ ?
Kazdy placi podatki , ja tez i nie mam takiego problemu jak ty wiec nie mac wody

Rebeliant Remek @ 23:24, 13.10.2019

IP: 188.147...252

Tępy świętuje😀😀😀
Ja też, ale z innych powodów.
Do gry wraca lewica, do tego z dwucyfrowym wynikiem.
PiS jak wytrzezwieje to przypomni sobie, ze nie ma kasy na przedwyborcze obiecanki, a wyborcy sobie przypomną, ze skoro obiecane to im się to po prostu należy😀

A ja? Ja będę miał niezły ubaw 😂

Jan Kowalski R.I.P. @ 23:34, 13.10.2019

IP: 94.254...57

Mam smutną wiadomość dla wszystkich tu zebranych na Mojej Ostrołęce, odszedł nasz czerwony brat, który do końca walczył sierpem i młotem. Odszedł w bólach i mękach widząc wygraną PiSu. Zapytacie jak odszedł, no cóż skoczył z dużej wysokości, wysokości swojego własnego ego, nie miał szans tego przeżyć [*]

Do Rebeliant Remek @ 23:37, 13.10.2019

IP: 94.254...57

Uważaj, aby cię Biedroń od tyłu nie zaatakował ze szczęścia i oblał swą miłością :p

ketuks @ 00:58, 14.10.2019

IP: 37.47...18

do: @ 22:39, 13.10.2019 IP: 178.235...102

500+ to zasiłek, świadczenie, zapomoga, jałmużna pełną gębą

jedyną szansą na wyrwanie się z potrzasku tej politycznej daniny jest oddać ją na zbożny cel, jest wiele dzieci które oczekują na pilne operacje np. na siepomaga.

Jan Kowalski z Ostrołęki @ 05:43, 14.10.2019

IP: 83.28...252

Bardzo lubię tego pracownika urzędu miasta i kandydata do sejmu z listy koalicji oraz teledysk z prezydentem Maciejem i jego foczką

Do Kowalski @ 06:53, 14.10.2019

IP: 5.173...244

Kowalski jak tam humorek?:). Cóż to za piękny poranek :):).

Ja @ 07:42, 14.10.2019

IP: 188.146...122

PiS prawie 50 procent nokaut!!!

Do 83.28...159 @ 07:49, 14.10.2019

IP: 5.173...46

Ale to jest właśnie mentalność polska.... jesZcze nie zobaczyłas tego??

ketuks @ 08:56, 14.10.2019

IP: 5.184...85

50% było teraz jest 45% a nie ma głosów tylko z dużych miast. PiS bez większości....

nieradiomaryjny jest tańszy o 350 zł miesięc ... @ 09:07, 14.10.2019

IP: 37.130...34

PiS 239
Opozycja 220

ketuks @ 09:11, 14.10.2019

IP: 37.47...221

pobożne życzenia, najpierw zliczono głosy sojuźników 500+ z wioch i różnych małych melin a zostały duże miasta.

ketuks @ 09:25, 14.10.2019

IP: 37.47...221

Państwowa komisja komitet PiS powinna zarejestrować właściwie jako komitet 500+ i podać że wybory wygrało 500+ laughing

ketuks @ 09:27, 14.10.2019

IP: 37.47...221

prestiżowa porażka PiS w Krakowie papa Duda prawdopodobnie nie wywalczy mandatu tongue

OTUA @ 09:31, 14.10.2019

IP: 2a01:110f...7721

ketuks @
Tak sobie tlumacz baranie..... laughing laughing laughing laughing

AUTO @ 10:00, 14.10.2019

IP: 37.47...221

@ 09:31,
no jak się potwierdzi to leć leżeć plackiem przed krzyżem dzięki składając tongue

ketuks @ 10:50, 14.10.2019

IP: 37.47...221

o tematach motoryzacyjnych które próbujesz mi tu subtelnie przemycić porozmawiaj raczej z papą kyzdyR tongue

Do ketuks @ 11:08, 14.10.2019

IP: 5.173...244

Ty sieroto duże miasta są już policzone i czekamy tylko na głosy z zagranicy. Już możesz robić po rajtach bo PIS ma samodzielna większość :)

ketuks @ 11:27, 14.10.2019

IP: 37.47...221

trwa triumfalny zjazd w dół z porannego ślinotoku pisiorków na widok 50% mamy obecnie 44%

ketuks @ 12:09, 14.10.2019

IP: 37.47...221

no to tylko się cieszyć jak nie ma jeszcze wyników z usa, liberalna 10 milionowa Polonia z Czikago zagłosuje za siłami postępowymi jak Peło a nie kołchoźnikami 500+

ketuks @ 12:12, 14.10.2019

IP: 37.47...221

ale można już składać ostrożne gratulacje wygrał sojuz pińcet plus

ketuks @ 12:26, 14.10.2019

IP: 37.47...221

poniekąd serce się raduje mamy tylko kołchoźników, kwitnie import węgla z ZSRR 20 milionów ton rocznie to potęga ! tylko czemu płacimy za ten węgiel mamoną jak możemy płacić półtuszami wieprzowymi, Związek Radziecki przyjmie każdą ilość a Mumia Europejska narzuca nam kolejne limity w produkcji trzody. wink

ketuks @ 17:14, 14.10.2019

IP: 37.47...221

i co szczawie. remis. sejm wygrany senat przegrany

Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter