środa, 8 lipca 2020 r., imieniny Edgara, Elżbiety, Eugeniusza

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Skrzynka skarg: naprawa zjazdu z ul. Ostrowskiej w Składową (zdjęcia)

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:

Zwracam się z pilną prośbą o poprawę zjazdu z ulicy Ostrowskiej w ulicę Składową. Aktualny zjazd z głównej ulicy nie pozwala swobodnie wyminąć się ciężarowce i samochodowi osobowemu, a co dopiero dwóm autom ciężarowym.

Przy ulicy Składowej mieści się kilka zakładów do których dojeżdżają samochody ciężarowe nawet z naczepami i swobodny dojazd jest tam bardzo potrzebny.

Reklama Niestety, zamiast zrobić bardzo szeroki wjazd, to postanowiono zabudować skrzyżowanie, ułożono już krawężniki. Od jakiegoś czasu zdarzają się sytuacje, że jedno auto musi wycofać do samego skrzyżowanie z ulicą Ostrowską, gdyż nie ma możliwości swobodnego minięcia. Informowałem już Urząd Gminy w Rzekuniu o zaistniałym problemie, lecz nie wiem czy ktoś interweniował w tej sprawie do prezydenta miasta, gdyż część ulicy Składowej należy do gminy Rzekuń. Jak rozstrzygnąć ten problem, kto może się tym zająć?

Od redakcji:

Otrzymane zgłoszenie przesłaliśmy do Urzędu Miasta w Ostrołęce. Po naszej interwencji, sprawę najwidoczniej skierowano do wykonawcy, bo otrzymaliśmy z ratusza informację, że zjazd już został poszerzony. Urząd Miasta w Ostrołęce przypomina jednak mieszkańcom, że prace w obrębie ulic Słowackiego i Ostrowskiej nadal trwają i mogą tam występować różne utrudnienia.

Zobacz zdjęcia:
Zjazd z ul. Ostrowskiej w Składową

Więcej zdjęć: Zjazd z ul. Ostrowskiej w Składową

Wyświetleń: 2317 komentarze: 6
16.10.2019, 13:57r. Drukuj
Powrót


Bob budowniczy @ 14:24, 16.10.2019

IP: 178.213...88

Praca na tym skrzyżowaniu to chyba trwała bo od jakiegoś czasu nic się tam nie dzieje. Bezmyślne działania firmy Ostrada jeszcze nie skończone skrzyżowanie z ul. Przemysłową a rozkopali następne z ul. Składowa i zostawili żeby mieszkańcy i pobliskie firmy się męczyli z przejazdem. Najgorzej jest podczas deszczy. Jeżeli pogorszy się pogoda będę zmuszony wysyłać do Firmy Ostrada faktury za napraw i mycie samochód. Miasto Ostrołęka też nie wiele robi w tej bulwersującej sprawie przeciągających się robót budowlanych.

projektant szos @ 14:44, 16.10.2019

IP: 185.166...149

Wyjazd z ul. Granicznej to jest dopiero mistrzostwo. Ta wysepka jest kompletnie niepotrzebna. Kto to projektuje. Przecież teraz jeden samochód skręcający w lewo w Ostrowską blokuje cały wyjazd. I teraz nawet ci co skręcają w prawo to stoją na tym skrzyżowaniu.

mieszkaniec @ 16:42, 16.10.2019

IP: 95.40...181

dziury powybijane przez samochody że trzeba jechać na jedynce a o minięciu się np. z cysternami z benzolu to już wg porażka,wąski zjazd że dwa samochody mogą sie zahaczyć, jak tylko rozkopali to myśleliśmy że w końcu będzie szeroki wyjazd i wg, a tu niespodzianka, chodnik szerszy niż ulica, jedna wielka porażka

Majklu @ 19:58, 16.10.2019

IP: 2a00:f41...b9b6

Takie rzeczy tylko w Ostrolece😂😂😂😂
;tą znaną lokalną firme powinni juz dawno zamknąc plac zaorac i posadzic wierzby placzace bo patrzac na te wyczyny łzy same plyną z oczu....kolejna wspaniała inwestycja muzeŁum i ta kładka nad ulicą 😄👍 muzeŁum oblegane dzien i noc na kladce ruch jak na Marszalkowskiej a kase na utrzymanie pewnie wydac trzeba...kolejny genialny pomysl piesza kladka na rzece....Moj Boze czy my zyjemy w rzeczywistosci zywcem wyjetej z Misia Barei? Chcecie byc oryginalni zbudujcie tą kładke wzdłuż rzeki takiej pewnie jeszcze nikt nie ma....i tak od lat bez wzgledu czy rzadzili ci czy tamci ten sam chlew i bezsens...

jaś @ 21:58, 16.10.2019

IP: 178.42...76

I bardzo dobrze. Do tej pory cysterny z benzolu pędziły ile fabryka dała, inni też nie lepsi. Może teraz będzie trochę wolniej. Chodników na Składowej nie ma, pobocza też nie wszędzie i jak mają piesi chodzić. W zimie to nie raz w zaspie się ląduje jak trzeba uskoczyć przed pędzącą cysterną ...

do Jasia @ 09:12, 17.10.2019

IP: 37.248...38

To może podziurawić albo w ogóle nie remontować dróg. Będą wszyscy jeździć wolniej i będzie bezpieczniej.

Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Mechanix
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter